Населення Львівщини розрахувалося за природний газ на 119%, – ЛОДА

17:58 9 квітня 2015 р.


Фото: unian.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, за січень-березень споживачі нашої області використали понад 383,8 мільйона кубічних метрів природного газу на суму 614,258 тисячі гривень.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 9 квітня, «Щоденному Львову»:

«У першому кварталі 2015 року населення Львівщини розрахувалося за природний газ на 119 відстоків. Про це у четвер, 9 квітня, повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час наради з головами районних державних адміністрацій, міськими головами міст обласного значення та керівниками фіскальних служб районів і міст обласного значення.

Під час наради присутні розглянули питання щодо споживання енергоресурсів у I кварталі цього року. «Мешканці, на відміну від установ та організацій, сплачують справно, за що їм потрібно подякувати», – зазначив Олег Синютка.

Керівник області наголосив, що необхідно вчасно та в повному обсязі розраховуватися за спожиті енергоресурси. Додамо, що за січень-березень споживачі Львівської області використали понад 383,8 мільйона кубічних метрів природного газу на суму 614,258 тисячі гривень».

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу