Намалюють розмітку на кільці і відкриють вулицю Хмельницького для проїзду

12:51 2 серпня 2021 р.

У суботу, 31 липня, підрядна організація «Онур» провела роботи з асфальтування кільця на вулицях Липинського – Б. Хмельницького.

Розмітку на кільці нанесуть через кілька тижнів, і вже цього місця вул. Б. Хмельницького повністю відкриють для проїзду транспорту. Про це повідомили у ЛКП «Львівавтодор», пише Dailylviv.

«У суботу компанія «Онур» провела роботи з асфальтування кільця на вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького. Підрядник заздалегідь усе підготував, тому вже вкінці дня суботи кільце відкрили для руху транспорту.

На сьогодні для відкриття вул. Б. Хмельницького залишається доробити ще незначні роботи. Так, орієнтовно, через два тижні буде нанесено розмітку на кільці, від кільця і до вул. Олійної залишається ще в деяких місцях доробити благоустрій, тротуари, заїзди. І вже цього місяця ремонт вул. Б. Хмельницького буде завершено і відкрито вулицю для проїзду транспорту», - повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, проєктом передбачено перевлаштування дорожнього одягу проїжджої частини, відведення дощових стоків з проїзної частини вулиці шляхом встановлення дощоприймачів, влаштування двосмугової проїжджої частини, напрямних острівців на перехрестях, двостороннє влаштування велодоріжок, пішохідних тротуарів, винесення зупинок громадського транспорту, кишень для паркування. Реконструкція інженерних мереж: водопроводу, каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішніх мереж зв’язку, мереж газопостачання. Влаштування пожежних гідрантів. Захист зовнішніх мереж електропостачання.

Загальна вартість виконання робіт, згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» і ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», – 175,4 млн грн.

П'ятірка об'єктів Львівщини, на які витратили найбільше бюджетних коштів - не рахуючи доріг

dailylviv.com

До теми

12:13 25 вересня 2021 р.

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 164 млн грн, з яких 47,5 млн грн скерували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

18:31 24 вересня 2021 р.

Водопостачання у Рудному планують відновити завтра, але бюджетні кошти Львова до приватного підприємства не попливуть

А якщо колективне підприємство «Теребля» не виконуватиме своїх функцій, то ЛМР знайде юридичні і технічні механізми для того, щоб забезпечити належне і якісне надання цієї послуги у Рудному.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу