Намалюють розмітку на кільці і відкриють вулицю Хмельницького для проїзду

12:51 2 серпня 2021 р.

Фото до новини

У суботу, 31 липня, підрядна організація «Онур» провела роботи з асфальтування кільця на вулицях Липинського – Б. Хмельницького.

Розмітку на кільці нанесуть через кілька тижнів, і вже цього місця вул. Б. Хмельницького повністю відкриють для проїзду транспорту. Про це повідомили у ЛКП «Львівавтодор», пише Dailylviv.

«У суботу компанія «Онур» провела роботи з асфальтування кільця на вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького. Підрядник заздалегідь усе підготував, тому вже вкінці дня суботи кільце відкрили для руху транспорту.

На сьогодні для відкриття вул. Б. Хмельницького залишається доробити ще незначні роботи. Так, орієнтовно, через два тижні буде нанесено розмітку на кільці, від кільця і до вул. Олійної залишається ще в деяких місцях доробити благоустрій, тротуари, заїзди. І вже цього місяця ремонт вул. Б. Хмельницького буде завершено і відкрито вулицю для проїзду транспорту», - повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, проєктом передбачено перевлаштування дорожнього одягу проїжджої частини, відведення дощових стоків з проїзної частини вулиці шляхом встановлення дощоприймачів, влаштування двосмугової проїжджої частини, напрямних острівців на перехрестях, двостороннє влаштування велодоріжок, пішохідних тротуарів, винесення зупинок громадського транспорту, кишень для паркування. Реконструкція інженерних мереж: водопроводу, каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішніх мереж зв’язку, мереж газопостачання. Влаштування пожежних гідрантів. Захист зовнішніх мереж електропостачання.

Загальна вартість виконання робіт, згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» і ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», – 175,4 млн грн.

П'ятірка об'єктів Львівщини, на які витратили найбільше бюджетних коштів - не рахуючи доріг

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів