Найдешевші борщові набори – на гуртових ринках Києва й Львова

18:45 24 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3867

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк стверджує також, що спекулянти штучно завищують ціну на продукти харчування.

Як повідомляє «iPress.ua», міністр радить: «Щоб не переплатити за овочі, яких цього року зберуть в достатку, необхідно скуповуватися на оптових ринках сільгосппродукції». Бо там, за його даними, «спостерігаються зараз низькі ціни».

Наприклад, на київському ринку «Столичний» так званий борщовий набір можна придбати за 16,9 грн – на 45 % дешевше, аніж у супермаркетах. На львівському «Шуварі» овочі для борщу на 12% дешевше, за даними Миколи Присяжнюка, аніж у крамницях.

Натомість на донецькому «Господарі» борщовий набір продають по 20,4 грн – на 15% дешевше, аніж у супермаркетах. Нижче вони й на оптовому ринку «Азовський» у Маріуполі, який відкрився минулого тижня. 

Окрім того, міністр спростував побоювання щодо підвищення цін на продукти харчування після підписання угоди про асоціацію України з ЄС: «Ціни на продукти не піднімуться, оскільки в Україні діятиме цивілізоване конкурентне середовище. І якщо через обнулення ввізного мита європейські товари стануть коштувати дешевше, то буде дещо знижена ціна і на українські товари».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:30 11 листопада 2019 р.

Президент анонсував референдум щодо дозволу продавати землю іноземцям

Верховна Рада забезпечить між першим та другим читанням законопроєкту про ринок сільськогосподарської землі, щоб землю змогли купувати тільки українські громадяни та компанії, засновані виключно українцями.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 291

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Чи безпечні крани Львова?

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу