Найбільше збідніли бюджети Моршина і Трускавця

11:50 4 серпня 2020 р.

План надходження податків до загального фонду бюджету за 7 місяців не виконано у всіх містах обласного підпорядкування Львівщини.

Департамент фінансів Льваівської облдержадмінстрації проаналізував виконання дохідної частини місцевих бюджетів у січні-липні за територіями Львівщини, інформує DailyLviv.

План надходження податків до загального фонду бюджету за 7 місяців не виконано на 31 території (місяць тому таких було 32). Це - всі міста обласного значення, крім Борислава і Дрогобича, половина районів та 14 із 40 ОТГ. Загалом з усіх 607 бюджетів області план не виконано у 178 або 29 % - на 1 липня таких було 206.

З точки зору перспектив завершення бюджетного року більш важливим зараз є рівень виконання річних планових завдань. Меншим за половину (а це явна ознака невиконання бюджету за підсумками року) він є у містах Моршині, Новому Роздолі і Самборі, Перемишлянському, Радехівському і Сколівському районах та Грабовецькій, Новострілищанській, Мурованській і Бібрській об’єднаних громадах. Не набагато ліпша ситуація в м.Дрогобичі, Бродівському р-ні та Міженецькій, Судововишнянській, Рудківській ОТГ.

При збільшенні надходжень порівняно з відповідним періодом торік в області на 3,1 % маємо 21 територію, де надходження зменшились (на 1 липня таких територій було 23, на 1 червня – 29). Більш як на 10 % скоротилися надходження в містах Моршині і Трускавці, Грабовецькій і Заболотцівській ОТГ.

Основною причиною невиконання місцевих бюджетів є недоодержання податків і зборів від суб’єктів господарської діяльності, які повністю чи частково призупинили діяльність у зв’язку із проведенням карантинних заходів.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА

dailylviv.com

До теми

10:59 24 вересня 2020 р.

Статисти повідомили, що відбувається з роздрібною торгівлею на Львівщині

Обсяг обороту роздрібної торгівлі у Львівській області у січні–серпні 2020 року порівняно з січнем–серпнем 2019 року збільшився у порівнянних цінах на 1,8% і становив 43,6 млрд.грн.

Рубрика: Економіка

16:32 23 вересня 2020 р.

У Львові дослідили, чого найбільше потребують бізнесмени від місцевої влади

Напередодні місцевих виборів команда експертів провела масштабне опитування серед львівських підприємців, щоб довідатись, які проблеми в місті найбільше заважають їм працювати.

Рубрика: Економіка

22:12 22 вересня 2020 р.

Підприємці Львова готують масштабний похід на Київ з вимогою не вбивати податками мікробізнес

Уранці 22 вересня під будівлею Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації пройшла масштабна акція протесту мікропідприємців (ФОП) Львівщини під гаслом «Право на працю» в рамках всеукраїнського руху «SaveФОП».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу