Найбільше подорожчали у вересні на Львівщині м’ясо й м’ясопродукти – загалом на 5,5%

18:52 9 жовтня 2014 р.


Фото: ogo.ua

В обласному управлінні статистики повідомили також, що, зокрема, ціни на свинину зросли на 12,2%, а на яловичину – на 7,3%.

За даними обласного управлінні статистики, у вересні 2014 року на споживчому ринку України та Львівської області спостерігалось зростання споживчих цін. Але якщо загалом в Україні індекс споживчих цін становив 102,9%, то на Львівщині – 103,2%. 

Зокрема у Львівській області зросли на 3,2% у вересні 2014 року порівняно з серпнем 2014 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої. А найбільший ріст цін спостерігався на м’ясо та м’ясопродукти – загалом на 5,5%.

Особливо суттєво зросли ціни на свинину – на 12,2%. Зокрема, вирізка свиняча подорожчала на 12%, напівфабрикати зі свинини – на 11,8%, сало – на 9,2%.

Своєю чергою, ціни на яловичину зросли на 7,3%, вирізка яловича подорожчала на 5,1%, напівфабрикати з яловичини – на 3,6%. На 6,2% підвищились у ціні окремі порційні частини курячі, на 1,8% – філе куряче, тоді як на тушки курячі навпаки – знизились на 2,2%.

Натомість ковбасні вироби та субпродукти подорожчали у середньому на 3,3%. Зокрема, ковбаси варені першого ґатунку – на 4,8%, варено-копчені – на 3,8%, сосиски, сардельки вищого ґатунку – на 3,4%, субпродукти курячі – на 3,1%, вироби з м’яса делікатесні – на 1,6%.

Зросли також ціни на рибу та рибопродукти (на 2,1%). Зокрема, на 6,4% подорожчала кілька солона, на 5,7% – консерви рибні в олії, на 5% – скумбрія копчена, на 4,1% – філе мороженої риби, на 3,3% – крабові палички, на 3,2% – оселедці, на 1,7% – риба морожена. Натомість знизилися ціни рибу живу і охолоджену – на 1,9% та морепродукти – на 0,9%.

Про це повідомляється на сайті обласного управлінні статистики.

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу