«Нафтогаз» просить середню зарплату на місяць – 191 тисячу гривень, – екс-міністр у Львові

17:40 15 березня 2019 р.

  • 0
  • 444


Відео: Львівський прес-клуб

Усі енергетичні господарства країни (теплоенерго, облгази та інші) разом винні НАК «Нафтогаз» 76,7 млрд. гривень.

Про це сьогодні, 15 березня, під час прес-конференції на тему: «Тарифна політика в Україні: виклики та очікування», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова ВГО «Спілка власників житла України», міністр з питань житлово-комунального господарства уряду Юлії Тимошенко (2007-2010 рр.) Олексій Кучеренко.

Водночас населення боргує за житлово-комунальні послуги 62,5 млрд гривень. 

- Ця сума боргу виникла внаслідок неправильної тарифної політики Це -астрономічна сума. Фахівці стверджують, шо ці борги ніколи не будуть сплачені. Тому що швидкість погашення боргів у 2-3 менша, ніж швидкість їх нарощування, - наголошує він.

Експерт переконаний, що в подальшому ці борги будуть тільки зростати. На його переконання, до цього призвело гіпермонопольне становище НАК «Нафтогаз». 

- У нас сьогодні НАК «Нафтогаз» вищий за рангом за Кабмін. Уряд не керує НАК «Нафтогаз». Кілька днів тому НАК «Нафтогаз» звернувся до Кабміну з проектом свого фінансового плану, де просить затвердити їм чистий прибуток 91млрд гривень. І середню зарплату на місяць – 191 тисячу гривень. Натомість зарплата газовика чи тепловика  – 6 тисяч гривень, зарплата в бурильника – 10-12 тисяч гривень. Саме тому питання ліквідації НАК «Нафтогаз» є найголовнішим, - переконаний Олексій Кучеренко.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:32 21 березня 2019 р.

У Львові курсують 19 трамваїв із Берліна

Інженери і працівники «Львівелектротрансу» переобладнали 21 трамвайни1 вагон, були закуплені з Берліна у другій половині 2018 року.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 609

14:05 21 березня 2019 р.

Львівський селекційно-насіннєвий центр вирощуватиме мільйони саджанців

У четвер, 21 березня, у Міжнародний день лісів відбувся старт весняного посіву лісового насіння в ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» у Брюховичах.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 579

13:32 21 березня 2019 р.

Прем’єр закликав у Львові споживати українське

Володимир Гройсман заявив, відкриваючи в четвер, 21 березня, форум «Agroport West Lviv»: «На наших полицях може бути продукція з усього світу, але наш обов’язок споживати українське і так зміцнювати економіку».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 468

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Молодь і президентські вибори-2019

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу