На заготівлю березового соку потрібен лісовий квиток

10:50 26 березня 2021 р.

Для заготівлі в промислових масштабах грибів, ягід, лікарських трав, горіхів ялинок споживач повинен отримати Лісовий квиток та внести рентну плату за спеціальне використання лісових ресурсів.

Про це інформує пресслужба Львівської облради, пише Dailylviv.

На цьому наголосив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека під час засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.

«Суб’єктам підприємницької діяльності для отримання дозволу (лісового квитка) на заготівлю (плодів, ягід, грибів тощо) необхідно звертатися до лісогосподарських підприємств, яким затверджуються ліміти обласною радою. Ліміти формуються на основі розрахунків Укрдержліспроекту і на підставі матеріалів лісовпорядкування.

За останні роки приблизно 500 тис грн отримали бюджети місцевих громад і лісогосподарські підприємства (у співвідношенні 50:50), на території яких проводилася заготівля другорядних лісових матеріалів», - розповів Анатолій Дейнека.

Важливо, що для власних потреб громадяни проводять заготівлю вищезазначених продуктів безкоштовно. Винятком є лише заготівля березового соку та новорічних ялинок, яка для власних потреб і для промислової заготівлі – проводиться з обов'язковою наявністю лісового квитка.

Відтак комісія, заслухавши інформацію керівника Львівського ОУЛМГ, своїм рішенням виносить на розгляд сесії обласної ради проєкт рішення про погодження лімітів при заготівлі другорядних лісових матеріалів.

dailylviv.com

До теми

23:10 14 квітня 2021 р.

Львівводоканал розрахувався за позику Світового банку, яку взяв 19 років тому

13 квітня Львівводоканал виплатив останній кредитний платіж Світовому банку і повністю погасив позику, яку ми отримало у 2002 році. Кредитні кошти були залучені для реалізації програми модернізації інфраструктури водопостачання та каналізації міста Львова, що дозволило забезпечити мешканців Львова цілодобовим водопостачанням.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу