На заготівлю березового соку потрібен лісовий квиток

10:50 26 березня 2021 р.

Для заготівлі в промислових масштабах грибів, ягід, лікарських трав, горіхів ялинок споживач повинен отримати Лісовий квиток та внести рентну плату за спеціальне використання лісових ресурсів.

Про це інформує пресслужба Львівської облради, пише Dailylviv.

На цьому наголосив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека під час засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.

«Суб’єктам підприємницької діяльності для отримання дозволу (лісового квитка) на заготівлю (плодів, ягід, грибів тощо) необхідно звертатися до лісогосподарських підприємств, яким затверджуються ліміти обласною радою. Ліміти формуються на основі розрахунків Укрдержліспроекту і на підставі матеріалів лісовпорядкування.

За останні роки приблизно 500 тис грн отримали бюджети місцевих громад і лісогосподарські підприємства (у співвідношенні 50:50), на території яких проводилася заготівля другорядних лісових матеріалів», - розповів Анатолій Дейнека.

Важливо, що для власних потреб громадяни проводять заготівлю вищезазначених продуктів безкоштовно. Винятком є лише заготівля березового соку та новорічних ялинок, яка для власних потреб і для промислової заготівлі – проводиться з обов'язковою наявністю лісового квитка.

Відтак комісія, заслухавши інформацію керівника Львівського ОУЛМГ, своїм рішенням виносить на розгляд сесії обласної ради проєкт рішення про погодження лімітів при заготівлі другорядних лісових матеріалів.

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу