На вулиці Щурата у Львові збудують зашифрований комплекс

11:16 24 червня 2021 р.

Фото до новини

Журі обрало переможців Відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію будівництва житлового комплексу у складі: багатоквартирні житлові будинки з вбудованими комерційними приміщеннями і підземним паркінгом на вул. В. Щурата у Львові.

На конкурс було подано 18 робіт від авторських колективів з різних міст України. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Переможцем конкурсу обрано проєкт під шифром 110621 – Проєктна майстерня Бєляєвих: Андрій Бєляєв, Оксана Бончик, Роман Лупін, Дмитро Смалюк. Нагадаємо, переможець конкурсу отримає премію у розмірі 15 тис. дол США (у гривневому еквіваленті).

Друге місце та премію у розмірі 10 тис. дол США (в гривневому еквіваленті) отримав проєкт під шифром 222200 – ТзОВ «АБМК» у складі: Остап Зелінський, Данило Кінаш, Тарас Лисий.

Третє місце з премією 5 тис. дол США (у гривневому еквіваленті) посів проект під шифром 113577 – також розроблений ТзОВ «АБМК» у складі: Роман Іваніщак і Данило Кінаш.

Журі також додатково відзначило проєкт під шифром 116000 авторського колективу Guess Line Architects у складі: Лесюк Андрій, Когут Михайло, Ігор Когут (ГАП), Марія Школьник, Катерина Іващук, Софія Школяр, Андрій Гончаренко, Станіслав Бебко, Ірина Качмарик, Нестор Шевченко та проєкт під шифром 132435 авторського колективу у складі: Юрій Горалевич, Олесь Горалевич, Кирило Следзь, Данило Калашник, Марина Зайцева. Ці команди отримають заохочувальні винагороди в розмірі 2 тис. дол США (у гривневому еквіваленті).

Усі подані роботи будуть виставлені для огляду громадськості у виставковому залі будівлі Порохової вежі (вул. Підвальна, 4). Вхід вільний.

Мер Львова зупинив 11 ухвал про забудову

У Львові обіцяють відкрити реконструйовану вулицю Бандери до дня його народження

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини