На Стрийщині знову запрацював спиртзавод

09:48 25 листопада 2016 р.

На підприємстві в селі Угерсько вироблятимуть спиртовмісну продукцію технічного та побутового призначення та іншу хімічну продукцію.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили , що вчора в селі Угерсько в Стрийському районі відновило свою роботу державне підприємство «Угерський спиртовий завод». Причомувідтепер на ньому вироблятимуть не лише спиртовмісну продукцію технічного та побутового призначення, а й іншу хімічну продукцію.

Зокрема – органічний розріджувач для лаків, фарб і розчинників «РОЛФ», який використовується в друкарському виробництві, компонент антидетонаційної добавки для бензинів «КДА», який використовується нафтопереробними компаніями для виробництва компоненту добавки до бензинів, а також засіб проти обмерзання «ЗИМА-У», який використовується як омивач скла. Натомість потужність підприємства із виробництва етилового ректифікованого спирту відтепер – 2,2 тисячі дал/добу.

Найближчим часом продукцію «Угерського спиртового заводу» реалізовуватимуть на ринках України, але сьогодні менеджмент працює на підписанням договорів постачання продукції на експорт. Окрім того, підприємство перероблятиме крохмалевмісну сировину, зокрема зерно, яку постачають виробники сільськогосподарської продукції Львівської та Волинської областей.

На «Угерському спиртовому заводі» додатково закупили й встановили обладнання для випуску вологого концентрату зернової барди з відходу виробництва – барди зернової. Цедозволить мати додатковий прибуток від реалізації, сільгосппідприємствам на кормом для худоби.

dailylviv.com

До теми

19:39 30 липня 2021 р.

45 об’єктів нерухомого майна Федерації профспілок планували продати незаконно

Слідчі Державного бюро розслідувань арештували 45 об’єктів нерухомого майна Федерації профспілок та її акціонерних товариств, а саме готельних комплексів та прибудов до них, які посадовці планували продати найближчим часом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу