На сесії Львівської міськради затвердили цільову програму розвитку ІТ-парку

14:22 24 квітня 2015 р.


Фото: Lvivpost.net

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, ІТ-парк пропонують розмістити на вулицях Щирецькій і Ряшівській.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 24 квітня, «Щоденному Львову»:

«Міська рада затвердила цільову програму розвитку ІТ-парку. Основною метою є створення умов для розвитку ІТ-кластеру у Львові, а також залучення інвестицій в економіку міста, поліпшення інвестиційного клімату, збільшення надходжень до міського та державного бюджетів, розвиток інноваційних технологій.

Розмістити ІТ-парк пропонують на комунальній земельній ділянці на вулицях Щирецькій і Ряшівській. Передбачається будівництво п’яти офісних приміщень на чотири-п’ять поверхів, створення трьох тисяч нових робочих місць, збільшення доходів місцевого бюджету до 150 млн. грн на рік, будівництво доріг та інженерних комунікацій.

Нагадаємо, що, згідно зі Стратегією конкурентоспроможності Львова, ІТ-галузь визнано однією з найбільш пріоритетних для міста. Більш того, у секторі інформаційних технологій у місті залучено понад 11 тисяч працівників, і їхня кількість постійно зростає. Саме тому створення ІТ-парку і комплексної інфраструктури для розвитку та зростання інноваційних високоприбуткових ІТ-компаній є особливо важливим».

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу