На сесії Львівської міськради затвердили цільову програму розвитку ІТ-парку

14:22 24 квітня 2015 р.


Фото: Lvivpost.net

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, ІТ-парк пропонують розмістити на вулицях Щирецькій і Ряшівській.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 24 квітня, «Щоденному Львову»:

«Міська рада затвердила цільову програму розвитку ІТ-парку. Основною метою є створення умов для розвитку ІТ-кластеру у Львові, а також залучення інвестицій в економіку міста, поліпшення інвестиційного клімату, збільшення надходжень до міського та державного бюджетів, розвиток інноваційних технологій.

Розмістити ІТ-парк пропонують на комунальній земельній ділянці на вулицях Щирецькій і Ряшівській. Передбачається будівництво п’яти офісних приміщень на чотири-п’ять поверхів, створення трьох тисяч нових робочих місць, збільшення доходів місцевого бюджету до 150 млн. грн на рік, будівництво доріг та інженерних комунікацій.

Нагадаємо, що, згідно зі Стратегією конкурентоспроможності Львова, ІТ-галузь визнано однією з найбільш пріоритетних для міста. Більш того, у секторі інформаційних технологій у місті залучено понад 11 тисяч працівників, і їхня кількість постійно зростає. Саме тому створення ІТ-парку і комплексної інфраструктури для розвитку та зростання інноваційних високоприбуткових ІТ-компаній є особливо важливим».

dailylviv.com

До теми

15:02 24 травня 2022 р.

5-6 мішків сухого борщу в день готують львівські комунальники для фронту

Колективи великих львівських комунальних підприємств водночас із виконанням своїх функціональних обов’язків – наданням послуг львів’янам, ще й допомагають військовим.

Рубрика: Економіка

13:33 24 травня 2022 р.

Потяг Інтерсіті+ змінює час відправлення з Перемишля: новий графік

З 12 червня «Укрзалізниця» змінює час відправлення «Інтерсіті+» 706 - із Перемишля він вирушатиме о 10:15 (замість 08:00). Це дасть можливість зручної пересадки з польського «Інтерсіті» 83173 Вроцлав - Перемишль.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу