На сесії Львівської міськради ухвалили прибрати 18 кіосків

10:48 11 листопада 2016 р.

Як повідомили в прес-службі ЛМР, відповідно до ухвали сесії Львівської міської ради, з комплексної схеми розміщення тимчасових споруд вилучили 18 малих архітектурних форм.

Як поінформував начальник управління архітектури ЛМР Юліан Чаплінський, «17 об’єктів були обрані робочою групою під керуванням заступника міського голови Ростислава Дацківа у зв’язку, в основному, з продажем алкоголю та з іншими порушеннями».

Зокрема, йдеться про кіоски на вулиці Коперника, 29-31, на вулиці Вигода, 62, на вулиці Кульчицької, 3, на вулиці Суботівській, на вулиці Любінська (навпроти будинку №164), на вулиці Сихівська, 1, на перетині проспекту Червоної Калини й вулиці Навчальної, на перетині вулиць Героїв Майдану й Комаринця, на вулиці Стрийська, 104, на перетині вулиць Генерала Чупринки й Котляревського, на вулиці Балтійській, 21, на перетині вулиць Грінченка й Чигиринської, на проспекті Чорновола, 97, на вулиці Шевченка, 350, на вулиці Панча, 26, на вулиці Мазепи, 12 та на проспекті Чорновола, 101. За пропозицією депутата Тараса Чолія, з комплексної схеми вилучено також МАФ на вулиці Стрийській, 148.

dailylviv.com

До теми

20:10 2 серпня 2021 р.

4 громади на Львівщині отримали понад 10 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток. На що підуть гроші

Відповідно до розпорядження Кабміну від 21 липня 2021 р. зі спецфонду державного бюджету чотирьом місцевим бюджетам Львівської області в повному обсязі надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 10,7 млн гривень.

Рубрика: Економіка

12:50 2 серпня 2021 р.

Кожну громаду Київ зобов'язує мати свій Діснейленд

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко переконаний, що держава та місцеві громади мають не лише дбати про покращення інфраструктури й надання якісних послуг громадянам, а й створити людям умови для гарного відпочинку. Саме тому серед проектів, які реалізують у межах національних програм, з’явилися об’єкти дозвілля, культури, спорту.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу