На сесії Львівської міськради ухвалили прибрати 18 кіосків

10:48 11 листопада 2016 р.

Як повідомили в прес-службі ЛМР, відповідно до ухвали сесії Львівської міської ради, з комплексної схеми розміщення тимчасових споруд вилучили 18 малих архітектурних форм.

Як поінформував начальник управління архітектури ЛМР Юліан Чаплінський, «17 об’єктів були обрані робочою групою під керуванням заступника міського голови Ростислава Дацківа у зв’язку, в основному, з продажем алкоголю та з іншими порушеннями».

Зокрема, йдеться про кіоски на вулиці Коперника, 29-31, на вулиці Вигода, 62, на вулиці Кульчицької, 3, на вулиці Суботівській, на вулиці Любінська (навпроти будинку №164), на вулиці Сихівська, 1, на перетині проспекту Червоної Калини й вулиці Навчальної, на перетині вулиць Героїв Майдану й Комаринця, на вулиці Стрийська, 104, на перетині вулиць Генерала Чупринки й Котляревського, на вулиці Балтійській, 21, на перетині вулиць Грінченка й Чигиринської, на проспекті Чорновола, 97, на вулиці Шевченка, 350, на вулиці Панча, 26, на вулиці Мазепи, 12 та на проспекті Чорновола, 101. За пропозицією депутата Тараса Чолія, з комплексної схеми вилучено також МАФ на вулиці Стрийській, 148.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини