На сесії ЛМР не підтримали ухвалу щодо МАФів

13:40 11 лютого 2016 р.


Фото: з архіву «ЩЛ»

Як зазначила директор департаменту економічної політики міськради Ірина Кулинич, проект ухвали передбачав вилучення 77 «малих архітектурних форм із комплексної схеми розміщення тимчасових споруд.

«Сьогодні, 11 лютого, під час пленарного засідання депутати не підтримали ухвалу про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4527 «Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території Львова», – повідомили сьогодні, 11 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич зазначила:

«Проект ухвали передбачав вилучення 77 МАФів з комплексної схеми розміщення тимчасових споруд. Коли минулого року голосувалась ухвала по малих архітектурних формах, то було прийнято рішення, що ті МАФи, які не оформлять відповідних документів за вісім днів до закінчення 2015 року, будуть вважатися такими, які не можуть більше подавати на розгляд документів і вони повинні бути демонтовані. 

Насправді таких малих архітектурних форм, внесених депутатами, а не виконавчими органами, було понад 200. Минулого разу ми запропонували  проект ухвали, де вилучалися зі списку 158 малих архітектурних форм, які не встановлені, які не зверталися за жодним документом.

Депутатський корпус минулого разу пообіцяв, що вони доопрацюють ухвалу і приймуть її наступного разу. Сьогодні проект ухвали, де вилучається 77 не встановлених малих архітектурних форм, депутати не підтримали. Постає питання: чому, з яких мотивів і для чого нововстановлені МАФи у місті Львові». 

Нагадаємо, що під час попереднього пленарного засідання проект ухвали щодо впорядкування розміщення МАФів у Львові було вилучено з порядку денного».

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу