На паперовій фабриці у Гніздичеві запрацювала нова виробнича лінія

11:00 9 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Відтепер на підприємстві у Жидачівському районі виготовлятимуть щомісяця понад 3,5 тисячі тонн продукції.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили, що напередодні запрацювала сучасна виробнича лінія на Кохавинській паперовій фабриці в селищі Гніздичів у Жидачівському районі, де для придбання нового обладнання інвестували три мільйони євро. Завдяки цьому обладнанню продуктивність виробництва значно зросте – якщо досі фабрика виготовляла близько 2,5 тисячі тонн паперу щомісяця, то відтепер вона виготовлятиме понад 3,5 тис тонн продукції.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив: «Обсяг експорту на підприємстві становить близько 40%, а прибутки фабрики лише цього року склали 70 мільйонів гривень. Це доходи у бюджети усіх рівнів, які згодом використають для розвитку інфраструктури району та області».

Загалом на підприємстві працює 300 осіб. Середньомісячна заробітна плата тут – 6000 грн. Предметом діяльності підприємства є виробництво паперу для виробів побутового призначення та переробка його на вироби санітарно-гігієнічних видів паперу.

Обсяг реалізованої продукції за 11 місяців 2016 року становить 314,8 млн. гривень. За 2015 рік фабрика сплатила 25,7 млн. гривень податків, за 11 місяців 2016 року – 53,1 млн. гривень.

dailylviv.com

До теми

20:46 19 січня 2021 р.

Повний аудит тарифів: перевірятимуть від газу до евакуації авто

Володимир Зеленський доручив заступнику керівника Офісу Президента Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, зробити повний аудит тарифів у Києві та в усіх областях України.

Рубрика: Економіка

12:08 19 січня 2021 р.

Усі газопостачальні компанії виконуватимуть рішення Кабміну. Навіть РГК Фірташа

Газопостачальні компанії готові виконувати рішення уряду про тимчасове встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу