На найбільш високогірній залізничній станції України, що на Львівщині, вдосконалили безпеку руху

19:10 10 серпня 2021 р.

Залізничники Львівської регіональної філії вдосконалили систему гарантування безпеки руху поїздів через станцію Сянки, що розташована на дільниці Львів – Ужгород і є найвисокогірнішою залізничною станцією в Україні.

Про це інформує Львівська залізниця, пише Dailylviv.com.

Згідно з повідомленням, спеціалісти господарства сигналізації та зв’язку регіональної філії «Львівська залізниця» завершили роботи зі встановлення релейної системи пристроїв електричної централізації стрілок і сигналів та пульту управління цими пристроями у нові приміщення станційного комплексу.

У ході робіт спеціалісти Ужгородської дистанції сигналізації і зв’язку спільно з колегами з Мукачевого, Львова, Здолбунова, Тернополя та Івано-Франківська провели монтаж нового сучасного обладнання, виконали підготовчі та пусконалагоджувальні роботи з переключення пристроїв електричної централізації стрілок і сигналів, автоблокування прилеглих перегонів, пристроїв диспетчерської централізації з підключенням нового пульта управління цими пристроями.

Під час технічного переоснащення пристроїв електричної централізації станції Сянки зв’язківці влаштували кросовий статив, замінили пульт-табло старого жолобкового типу на сучасний світлодіодний типу УВО ЕЦ, на зміну чотирьом морально та фізично застарілим панелям живлення розробки 1960 року встановили одну сучасну панель типу ЩРВП-ЕЦП вітчизняного виробництва, яка обладнана системою мікропроцесорного діагностування та контролю.

Встановлення цього обладнання значно зменшило час на виконання технологічних операцій, а також суттєво поліпшило експлуатаційні характеристики системи електричної централізації, адже нові пристрої майже не містять елементів, що потребують періодичного регулювання у ручному режимі.

Разом із технікою новосілля відсвяткували і працівники – чергові по станції, електромеханіки СЦБ та зв’язку. Тепер в просторому приміщенні за новим пультом комфортно почувається черговий по станції, що має можливість значно оперативніше отримувати та вводити інформацію у спеціалізовану автоматизовану програму, а також оформляти маршрутні листи та інші документи машиністам поїздів.

dailylviv.com

До теми

20:58 27 січня 2022 р.

Через втрати мільйонів гривень на Львівщині планують запровадити щоденний облік туристів

Найвищий туристичний збір на Львівщині у Львівській, Трускавецькій, Східницькій, Славській та Судовишнянській територіальних громадах, а Львівська область – третя в Україні за підсумками 2021 року з показником туристичного збору 23 млн.

Рубрика: Економіка

14:04 27 січня 2022 р.

Земельні ділянки, нерухомість, родовища корисних копалин: на Львівщині презентували інтерактивну карту інвестпривабливості

Більше, ніж пів року, фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.

Рубрика: Економіка

22:38 26 січня 2022 р.

82-річний співзасновник ІТ-компанії ELEKS щодня програмує на С++

Співзасновник компанії ELEKS Олексій Іванович Скрипник має 40-річний досвід у програмуванні. Нині він у свої 82 роки щоденно по кілька годин кодить на С++, а перед тим уранці пішки проходить шість кілометрів. Олексій Іванович розповів нам про програмування на великих машинах у 1970-х і розробку моделі електромережі для атомних субмарин.

Рубрика: Економіка

19:37 26 січня 2022 р.

Завод з виготовлення електромобілів: Садовий озвучив ціль представникам ЄІБ

У Львівській мерії відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Європейського інвестиційного банку. Посадовці міськради презентували низку цікавих ініціатив, які планують втілити в життя у місті, а також обговорили поточну реалізацію підпроєктів Банку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу