На найбільш високогірній залізничній станції України, що на Львівщині, вдосконалили безпеку руху

19:10 10 серпня 2021 р.

Фото до новини

Залізничники Львівської регіональної філії вдосконалили систему гарантування безпеки руху поїздів через станцію Сянки, що розташована на дільниці Львів – Ужгород і є найвисокогірнішою залізничною станцією в Україні.

Про це інформує Львівська залізниця, пише Dailylviv.com.

Згідно з повідомленням, спеціалісти господарства сигналізації та зв’язку регіональної філії «Львівська залізниця» завершили роботи зі встановлення релейної системи пристроїв електричної централізації стрілок і сигналів та пульту управління цими пристроями у нові приміщення станційного комплексу.

У ході робіт спеціалісти Ужгородської дистанції сигналізації і зв’язку спільно з колегами з Мукачевого, Львова, Здолбунова, Тернополя та Івано-Франківська провели монтаж нового сучасного обладнання, виконали підготовчі та пусконалагоджувальні роботи з переключення пристроїв електричної централізації стрілок і сигналів, автоблокування прилеглих перегонів, пристроїв диспетчерської централізації з підключенням нового пульта управління цими пристроями.

Під час технічного переоснащення пристроїв електричної централізації станції Сянки зв’язківці влаштували кросовий статив, замінили пульт-табло старого жолобкового типу на сучасний світлодіодний типу УВО ЕЦ, на зміну чотирьом морально та фізично застарілим панелям живлення розробки 1960 року встановили одну сучасну панель типу ЩРВП-ЕЦП вітчизняного виробництва, яка обладнана системою мікропроцесорного діагностування та контролю.

Встановлення цього обладнання значно зменшило час на виконання технологічних операцій, а також суттєво поліпшило експлуатаційні характеристики системи електричної централізації, адже нові пристрої майже не містять елементів, що потребують періодичного регулювання у ручному режимі.

Разом із технікою новосілля відсвяткували і працівники – чергові по станції, електромеханіки СЦБ та зв’язку. Тепер в просторому приміщенні за новим пультом комфортно почувається черговий по станції, що має можливість значно оперативніше отримувати та вводити інформацію у спеціалізовану автоматизовану програму, а також оформляти маршрутні листи та інші документи машиністам поїздів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини