На Міжнародному економічному форумі у Львові підписали три угоди з іноземцями

17:40 8 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

До нашого міста приїхали 349 гостей з України, Іспанії, Канади, Литви, Німеччини, Польщі, Словенії та Туреччини.

«Під час XV Міжнародного економічного форуму у Львові, який стартував у четвер, 8 жовтня, підписано низку важливих документів щодо співпраці Львівщини з іноземними партнерами» – повідомили сьогодні, 8 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

Перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський зазначив: «Сьогодні підписано безпрецедентно важливі документи, які матимуть величезний позитивний вплив на економіку нашого регіону. Символічно те, що документально ми підтвердили співпрацю  з відомими у світі партнерами саме тут, на форумі. До речі, ми намагатимемось напрацювати й нові партнерські зв’язки з учасниками форуму. Наші напрацювання, переконаний, у недалекому майбутньому переростуть у тісну співпрацю».

Загалом у перший день форуму підписано три міжнародні угоди. Зокрема, підписано Меморандум про співробітництво між Львівською облдержадміністрацією, Львівською облрадою та компанією «Фуджікура» щодо реалізації інвестиційного проекту з будівництва підприємства з виробництва електричного устаткування для автотранспортних засобів.

Також сторони уклали угоду про взаєморозуміння в галузі енергоефективності, сталого управління ресурсами та розвитку біоекономіки між Львівською обласною державною адміністрацією та Спеціальним Агентством з відновлюваних ресурсів (Федеративна Республіка Німеччина). Окрім цього, підписано договір про партнерство між Львівською облдержадміністрацією, Львівською облрадою та Благодійним фондом «Жертвам війни в Україні» (Польща) щодо надання допомоги громадянам потерпілим під час бойових дій.

До речі, на форум приїхали 349 гостей з України, Іспанії, Канади, Литви, Німеччини, Польщі, Словенії та Туреччини. Нагадаємо, що 8-9 жовтня у Львові відбувається XV Міжнародний економічний форум, який цьогоріч проходить під гаслом: «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу