На Львівщині скерували на мікропроекти місцевого розвитку 54 мільйони гривень

11:15 10 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено розподіл між місцевими бюджетами субвенції з обласного бюджету на реалізацію Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку.

Про це повідомили сьогодні, 10 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Загальний обсяг фінансових ресурсів на цю мету, із врахуванням рішення Львівської обласної ради від 31 травня 2016 року №165 «Про уточнення показників обласного бюджету Львівської області на 2016 рік», становить 54 мільйонів гривень. Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків розповів: «Органам місцевої влади та місцевого самоврядування необхідно в найкоротший термін уточнити місцеві бюджети та укласти договір про міжбюджетний трансферт з Львівською обласною радою. Після виконання вказаних процедур з обласного бюджету буде перераховано місцевим бюджетам частину субвенції відповідно до щомісячного розпису видатків обласного бюджету на умовах співфінансування».

Нагадаємо, що Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки зорієнтована на вирішення проблем соціально-економічного розвитку громад шляхом підвищення ефективності використання місцевих ресурсів».

dailylviv.com

До теми

12:32 13 квітня 2021 р.

У Львів поїде поїзд із Запоріжжя

Укрзалізниця у березні-квітні 2021 року внесла низку змін до розкладу руху поїздів далекого сполучення.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу