На львівських дорогах тестували білоруські автобуси

18:40 22 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник міського голови Львова Сергій Бабак запевнив: «Розглядаємо усі варіанти, перевагу надаємо українським, однак ціна і якість – пріоритет».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 22 лютого: «Сьогодні на львівських дорогах протестували роботу великогабаритних білоруських автобусів МАЗ. Базова ціна такого автобуса – 118 тисяч євро».

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, Сергій Бабак зазначив: «Ми маємо чіткий намір цього року придбати для міста 100 автобусів. Не маємо наміру з цим затягувати, адже знаємо, яка є ситуація з транспортом. Оскільки на ринку перевезень Львова місто має лише 35%, його треба збільшувати. Це єдина гарантія, щоб система перевезень у місті працювала якісно і надійно. Тому восени минулого року я дав доручення начальнику управління транспорту і ЛК «АТП-1» поїздити по автобусних заводах України, які нам надсилали свої пропозиції».

Сергій Бабак запевнив: «Наші представники були на Черкаському автобусному заводі, на Чернігівському автобусному заводі. Представники цих заводів приїжджали до нас і показували свої автобуси. Сьогодні до нас приїхали показати білоруські автобуси МАЗ.
Тобто ми розглядаємо усі можливості щодо придбання нових автобусів для Львова».

Заступник міського голови пояснив: «Ми не кажемо хто кращі, хто гірші, ми все переглядаємо і аналізуємо. Вагомою тут є думка водіїв: як вони відчувають техніку, наскільки цей автобус кращий чи гірший, у порівнянні з іншими. Важливо, щоб ми побачили всю техніку з переліку, який ми можемо придбати. А далі два головних чинники – ціна і якість. Це ті визначальні показники, на основі яких ми будемо приймати рішення».

Сергій Бабак додав: «Також важливі терміни виробництва і постачання автобусів. Хтось може виробити 100 автобусів за півроку, а комусь 2 роки. Тому цей показник теж важливий. Звичайно, перевага надається українським виробникам. Та визначальною є ціна автобуса і його надійність при експлуатації. Також важлива складова – це сервісне обслуговування. Ціна автобусів залежить від комплектації, бо кожен замовник може вносити свої пропозиції. Це стосується усіх виробників автобусів. Вони представляють базову модель, а далі можна вносити свої пропозиції відповідно до потреб міста».

Заступник міського голови підсумував: «Отож, рішення щодо придбання автобусів є. Далі буде конкурс і тендер. Головні критерії – ціна і якість. Дивимось все – українські, турецькі, польські і білоруські автобуси. У всіх є переваги і недоліки. Та це мають аналізувати механіки».
Натомість головний інженер ЛК «АТП-1» Богдан Карпій зазначив: «За технічними характеристиками автобус МАЗ, який ми сьогодні випробовували, нічим не поступається тим взірцям, які у нас зараз використовуються. Я мав можливість побувати у Мінську на заводі і подивитися на виробництво цих автобусів. Роботи виконуються якісно і професійно. Приємно мене здивувала антикорозійна обробка, встановлені агрегати закордонного виробництва – це двигун «Мерседес», коробка німецького виробництва. Технічні характеристики також відповідають світовим зразкам. Ці автобуси прості в обслуговуванні. Є нюанси по салону. Та їх можна регулювати».

Своєю чергою, водій ЛК «АТП-1» Андрій Грицик розповів: «Я їздив фактично на усіх моделях автобусів – у малих, середніх і великих. Цей автобус гарно йшов по наших дорогах, гарний у керуванні, їде краще, ніж деякі наші автобуси. Хороший в управлінні, гарно входить в повороти, гарно набирає швидкість. Комфортне місце водія: можна регулювати спинку крісла, руль піднімається і опускається», - поділився враженнями Андрій Грицик, водій ЛК «АТП-1».

А представник дилера «УкрЄвро-МАЗ» в Україні з вантажної і пасажирської техніки Віктор Солтир запевнив: «Автобус, який ми пропонуємо, середнього класу, низькопідлоговий, для перевезення пасажирів місткістю до 105 осіб. Має 30 сидячих місць, одне місце для людей з інвалідністю, і 75 місць для стояння. У комплектацію входить система обігріву, вентиляції, оснащений двигуном» Мерседес». Опалення йде по периметру всього автобуса. Двигун «Євро-5», з системою для нейтралізації шкідливих газів. Є кнопка виклику до водія. Може бути оснащений кондиціонером».

Віктор Солтир також розповів: «За технічними характеристиками цей автобус є одним з провідних автобусів у своєму класі і не поступається іншим виробникам, а в ціновій категорії є переваги в бік зменшення. Минулого року в Україну будо завезено більше 120 одиниць цих автобусів. Великий контракт маємо з Києвом. Зараз також постачаємо ці автобуси до Запоріжжя. Також маємо багато одиничних контрактів з комерційними структурами. До прикладу, аеропорт у Києві придбав два таких автобуси. При замовленні наших автобусів, замовник може обумовлювати якість технічні характеристики автобуса з огляду на місцевість та призначення».

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу