На Львівській митниці вперше за останні роки обсяг експорту перевищив імпорт

16:50 17 квітня 2015 р.


Фото: ipukr.com

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі обласного управління Державної фіскальної служби , в січні-березні 2015 року 1829 суб’єктів господарювання перемістили в зоні діяльності Львівської митниці ДФС через митний кордон України майже 600 тисяч тонн вантажів на суму майже 14,7 млрд. грн.

У прес-службі обласного управління Державної фіскальної служби    України повідомили сьогодні, 17 квітня:

«У січні-березні 2015 року у зоні діяльності Львівської митниці ДФС зовнішньоекономічну діяльність провадили 1 829 суб’єктів господарювання. За цей час вони перемістили через митний кордон України майже 600 тисяч тонн  вантажів на суму майже 14,7 млрд. грн.

Зокрема, імпортовано товарів 295,5 тисячі тонн, експортовано – 299,9 тисячі тонн. Так, вперше за останні роки  ваговий обсяг експорту перевищив імпорт.

Імпорт товарів у зону діяльності Львівської митниці у січні-березні 2015 року здійснювався переважно з таких країн: Польща (45,2%), Німеччина (17,1%), Чехія (3,9%). Серед основних імпортних товарів були: нафта або нафтопродукти, ізольовані проводи та речі, що були у вжитку.

У географічній структурі експорту у січні-березні 2015 року переважають торговельні операції з такими країнами, як Польща (35,4%), Німеччина (11,4%), Данія (6,7%). Основні експортні товари: проводи ізольовані, соки з плодів, меблі для сидіння.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року торговельні відносини з країнами Євросоюзу майже не змінились. Натомість з Росією вони зменшились на третину».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу