На Львівщині зростають обсяги промислового виробництва, – ЛОДА

16:30 19 серпня 2016 р.


Фото: expres.ua

У переробній промисловості збільшення обсягів відбулося на 0,4%, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 5,8%.

«За попередніми даними, у січні-липні обсяг промислової продукції на Львівщині збільшився на 0,4% у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Про це повідомляють у Головному управлінні статистики у Львівській області – поінформували сьогодні, 19 серпня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, у переробній промисловості збільшення обсягів відбулося на 0,4%, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 5,8%. Відносно січня-липня 2015 року у переробній промисловості нарощування обсягу виробництва спостерігалося на підприємствах: з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (34,7%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (13,4%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (13,2%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (11,3%), машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування (7,2%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (4,1%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (1,2%).

Слід зауважити, що за І півріччя 2016 року промислові підприємства Львівщини реалізували продукції на 29 мільярдів і 986,2 млн. гривень. У структурі реалізованої промислової продукції суттєвою була частка підприємств: з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 26,9%; з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 26,9%; з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 27,4%».

dailylviv.com

До теми

14:04 17 січня 2022 р.

Дорога в с. Миклашів та захист від підтоплення в с. Підберізці коштує 19 млн грн. Хто робитиме

Підберізцівська сільська рада в кінці грудня 2021 року уклала дві угоди на загальну суму 19,1 млн грн з приватною підприємицею Мар’яною Грицько на капітальний ремонт дороги в селі Миклашів та роботи із захисту від підтоплення в селі Підберізці. За підряди підприємиця змагалась зі своїм односельчанином, який подав схожі документи.

Рубрика: Економіка

11:51 17 січня 2022 р.

Заявка на чемпіонат Європи-2025 з баскетболу: у Львові починають будівництво Льодової арени на 10 тис місць

Україна подала заявку на право стати господарем чемпіонату Європи-2025 з чоловічого баскетболу. Зокрема, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, вже цьогоріч у 3-х містах – Києві, Львові та Дніпрі - розпочнуть будівництво сучасних спортивних баскетбольних стадіонів європейського зразка.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу