На Львівщині зменшився на 7,85% товарообіг роздрібної торгівлі

18:05 16 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, у січні-лютому товарообіг роздрібної торгівлі становив у нашій області понад 7,5 мільярда гривень – на 7,8% менше, аніж торік

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 16 квітня, «Щоденному Львову»:

«У Львівській області товарообіг роздрібної торгівлі у січні-лютому 2015 року становив понад 7,5 мільярда гривень. Це менше відповідно до аналогічного періоду минулого року за порівняльними цінами на 7,8%.

Загалом в Україні товарообіг зменшився на 21,2%, інформує департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації.

У структурі обігу роздрібної торгівлі половину обсягів (49,3%) становив обіг торгової мережі підприємств (юридичних осіб), 21,3% – обіг фізичних осіб-підприємців, що мають мережу поза ринками. Частка продажу товарів на ринках становила 29,4%.

Зниження обсягу товарообігу відбулося через зменшення реалізації таких продовольчих товарів: м’яса та птиці, готових м’ясних продуктів і консервів, кондитерських виробів (включно з морозивом), свіжих плодів, ягід, пива та безалкогольних напоїв, тютюнових виробів. Серед непродовольчих товарів в області менше реалізовано товарів парфумерно-косметичних, аудіо- та відеообладнання, автомобілів та автотоварів, а також бензину моторного та дизельного пального».

dailylviv.com

До теми

15:02 24 травня 2022 р.

5-6 мішків сухого борщу в день готують львівські комунальники для фронту

Колективи великих львівських комунальних підприємств водночас із виконанням своїх функціональних обов’язків – наданням послуг львів’янам, ще й допомагають військовим.

Рубрика: Економіка

13:33 24 травня 2022 р.

Потяг Інтерсіті+ змінює час відправлення з Перемишля: новий графік

З 12 червня «Укрзалізниця» змінює час відправлення «Інтерсіті+» 706 - із Перемишля він вирушатиме о 10:15 (замість 08:00). Це дасть можливість зручної пересадки з польського «Інтерсіті» 83173 Вроцлав - Перемишль.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу