На Львівщині завершили збір ранніх зернових

09:48 8 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Водночас аграрії області ведуть підготовку грунту та посів озимих культур урожаю наступного року.

«За всіма категоріями господарств станом на вівторок, 8 вересня, уже намолочено 1 102,2 тисячі тонн зернових при урожайності 43,4 ц/га, що більше минулорічного урожаю на 1,8   ц/га», – повідомила сьогодні, 8 вересня, директор департаменту з питань агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз.

«Продовжується збирання пізніх зернових,  технічних культур, картоплі та овочів, – розповіла також Наталія Хмиз. – Уже розпочато збирання цукрових буряків. Перші партії солодких коренів  в  кількості 13,6 тисячі тонн вже завезені на ТзОВ «Радехівський цукор» для переробки».

Водночас аграрії області ведуть підготовку грунту та посів озимих культур урожаю наступного року. Оптимальні терміни посіву ріпака озимого для Львівщини завершуються та через посушливий цьогорічний серпень посіяно тільки 30 тисяч га,  що на 20,7 тисячі га менше до минулого року.

Сільгоспвиробники сподіваються на кращі погодні умови вересня-жовтня, вже розпочали посів озимих зернових культур, нагромаджують запаси мінеральних добрив для майбутнього урожаю. Позитивним  для аграріїв є  зменшення вартості паливо-мастильних матеріалів, зокрема дизельне пальне знизилось в ціні на 1,5 грн./л та бензин на 0,5 грн./л.

Про це повідомили сьогодні, 8 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу