На Львівщині зареєстровано 24 тисячі безробітних

14:14 22 вересня 2014 р.


Фото: vikka.ua

За даними обласного центру зайнятості, допомогу з безробіття отримували в серпні 22 тисячі осіб.

За даними обласного центру зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних становила на кінець серпня 2014 року на Львівщині 24 тисячі осіб, з яких більше половини – жінки. При цьому в серпні допомогу з безробіття отримували 22,0 тис. осіб. Середній розмір допомоги становив 1065 грн – 87,4% від рівня мінімальної заробітної плати.

Рівень зареєстрованого безробіття на кінець серпня 2014 року склав 1,5% населення працездатного віку. Зокрема у сільській місцевості – 1,6%, у міських поселеннях – 1,5%.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами й організаціями до служби зайнятості, у серпні 2014 року порівняно з липнем збільшилась на 28,6% і на кінець  місяця становила 1980 осіб. На 10 вільних робочих місць (вакантних посад) претендувала 121 особа. Значення цього показника коливалося від 25 осіб у Радехівському до 1165 осіб – у Сколівському районному центрі зайнятості.

Найбільше навантаження зареєстрованих безробітних на 10 вільних робочих місць спостерігалося на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства – 572 особи та на технічних службовців – 503 особи. За сприяння державної служби зайнятості у січні-серпні п.р. працевлаштовано 17,1 тисячі осіб (26,3% громадян, які мали статус безробітного у цьому періоді), в тому числі у серпні – 2 тисяч осіб. Частка працевлаштованих у серпні п.р. становила 7,2% громадян, які мали статус зареєстрованого безробітного в цьому місяці.

Про це повідомляє Львівське обласне управління статистики.

dailylviv.com

До теми

21:43 26 лютого 2021 р.

Фіксована річна ціна на газ для населення: у Кабміні повідомили про старт

Фіксована річна ціна на газ для населення від газопостачальних компаній почне працювати з 1 квітня, коли втратить силу встановлена державою "стеля" у 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

19:51 26 лютого 2021 р.

П’ять додаткових потягів на Львівщину скерувала "Укрзалізниця"

На останні дні зими й початок весни Укрзалізниця призначила 5 додаткових потягів, які курсуватимуть через Львівську область. У 3 випадках обласний центр є проміжною станцією, ще у 2 – кінцевою.

Рубрика: Економіка

12:48 26 лютого 2021 р.

Забудовників Малоголосківської загальмували на Кульпарківській. Бракує школи

Виконавчий комітет Львівської міської ради 26 лютого переніс затвердження містобудівних умов та обмежень ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на продовження будівництва багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові. Йдеться про комплекс «Safe Town», який зводять на території громадської забудови.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу