На Львівщині запрацюють «Шкільні клуби підприємництва»

12:59 10 червня 2015 р.


Фото: vippo.org.ua

Західноукраїнський регіональний навчальний центр (Львів) спільно з Малопольським інститутом місцевого самоврядування та адміністрації (Краків) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога задля розвитку-2015» розпочинає реалізацію проекту «Ініціативна молодь-3: практичне застосування інструментів навчання підприємництва в українській системі освіти».

Проект є логічним продовженням раніше впроваджених партнерами проектів «Ініціативна молодь: Регіональна система підготовки тренерів підприємництва в українській системі освіти» («Польська допомога – 2012») та «Ініціативна молодь-2: Інноваційні методи навчання підприємництва в українській системі освіти» («Польська допомога – 2013»).


Цей проект скерований на запровадження нових елементів ефективної системи навчання підприємництва молоді на етапі шкільної освіти. Новими елементами системи стануть організація та започаткування діяльності "Шкільних клубів підприємництва" та створення електронної навчальної платформи для українських вчителів підприємництва.

Важливим елементом нового проекту буде також проведення Другого регіонального конкурсу «Юніор бізнесу» на найкращу бізнес-ідею, який було вперше проведено 2014 року і який здобув велику популярність серед шкіл І-ІІІ ступеню Західної України.

До участі у проекті буде відібрано 10 пілотних шкіл та 20 вчителів економіки та/або підприємництва.

Учасниками проекту можуть стати навчальні заклади І-ІІІ ступеню (загальноосвітні школи) Львівської, Волинської, Рівненської та Хмельницької областей.

Для участі у конкурсі на відбір шкіл необхідний лист-підтвердження участі у проекті, підписаний директором школи.

Для участі у конкурсі на відбір вчителів-тренерів необхідне резюме заявника.

Зголоситися до участі у проекті можна електронним повідомленням на адресу: office(at)zurnc.org  або телефоном 067 6737014. Заявки приймають до 30 червня 2015 року.

Для участі у конкурсі «Юніор бізнесу» необхідно подати заявку на адресу: konkurs(at)zurnc.org за формою, яку можна стягнути на сайті ЗУРНЦ. Там же можна ознайомитися з регламентом конкурсу.

Новини проекту можна буде знайти на сайті www.zurnc.org

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу