На Львівщині запланували передати в оренду 153 водні об’єкти

15:15 29 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 29 березня, у Львові відбулась нарада з користувачами водних об’єктів Львівської області щодо підтримки розвитку аквакультури та рекреації на водних об’єктах Львівщини, участь у якій взяв голова ОДА Олег Синютка.

Про це повідомили в п’ятницю, 29 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації., де також розповіли: «У межах наради директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник ознайомив присутніх із орендою водних об’єктів як перспективою розвитку аквакультури та рекреації. Зокрема, увагу зосередили на процедурі оформлення права користування водними об’єктами, формування лоту для проведення земельних торгів, орендну плату тощо».

«За словами Руслана Гречаника, результатом передачі водних об’єктів в оренду є заміщення імпортованої продукції та забезпеченість власною рибою внутрішніх споживачів, у результаті чого у 2018 році вирощено 1044 тони риби та відловлено 988 тонн риби. Ще одним результатом є утримання в належному санітарному та гідрологічному стані водойм та здійснення контролю за якістю водних ресурсів», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Окрім того, передача водних об’єктів в оренду дозволяє створити нові  робочі місця та сприяє розвитку супутніх галузей, таких як рибництво, рекреація. Також сприяє збільшенню надходжень до місцевих бюджетів. утримання в належному санітарному та гідрологічному стані, контроль за якістю водних ресурсів. Станом на сьогодні, по 153 водних об’єктах виконується  робота з підготовки документів для продажу права оренди», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:02 21 вересня 2020 р.

На Львівщині розпочали реконструкцію третього за обсягами газосховища в Україні

На Дашавському підземному сховищі газу розпочато роботи з реконструкції установки осушення газу з автоматизацією технологічного процесу на виробництві. Запланована вартість реконструкції – 216,6 млн грн (з ПДВ). Роботи планують закінчити у IV кварталі 2021 року.

Рубрика: Економіка

22:27 20 вересня 2020 р.

Львівська залізниця через епідситуацію знову змінила графік руху поїздів

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію в окремих містах та районах Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської областей, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

21:43 20 вересня 2020 р.

Укрзалізниця з 21 вересня відновить продаж квитків на поїзди далекого сполучення з низки міст

Укрзалізниця, у зв’язку зі зміною епідемічної ситуації у містах Івано-Франківськ, Коломия, Ізмаїл, Дубно, Тернопіль, Чернівці, а також у Новоселицькому та Рівненському районах, з 21 вересня відновить продаж квитків на низку поїздів із станцій, де раніше продаж квитків був тимчасово зупинений.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу