На Львівщині залучили торік 221,8 млн. доларів іноземних інвестицій

16:24 6 лютого 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У 2015-2018 роках на Львівщині відкрили 242 нових виробництва, створили 24,6 тисячі робочих місць і залучили 221,8 млн. доларів прямих іноземних інвестицій.

Як повідомили в середу, 6 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, про такі показники розповіла сьогодні під час звіту заступник директора департаменту економічної політики ОДА Марта Бухтіярова. Зокрема, за її словами, «у 2018 році залучено 93,5 млн. доларів прямих іноземних інвестицій, це 104 нових виробництва, 4,6 тисячі створених нових робочих місць».

Марта Бухтіярова також зазначила: «Якщо перші роки ми орієнтувались на інвестиції масового виробництва, то зараз ми маємо орієнтуватися на інвестиції з більшою доданою вартістю – це високотехнологічні інвестиції. В цьому контексті важливою є відновлювальна енергетика. Торік нам вдалось на 364 % збільшити потужності промислової сонячної енергії і це завдяки тільки одному «Енергопарк Яворів», який відкрили у листопаді».

«Серед нових виробництв та виробництв, які розширили свої потужності, – ТОВ «Лемберг Міт», ТзОВ «Кормотех», ДП «Сан Гарден», ТОВ «Бадер Україна», ПП «Оліяр», ПАТ «Кохавинська паперова фабрика». Сьогодні на супроводі перебуває 651 інвестиційний проект, з них 134 – на обласному рівні, а 517 – на районному та місцевому рівнях», – поінформували також в облдержадміністрації.

Заступник директора департаменту економічної політики ОДА також повідомила: ««Нами створено електронну CRM систему, яка дозволяє відслідковувати етапи реалізації кожного інвестиційного проекту з чіткими термінами і відповідальними виконавцями. Разом з тим доступними для інвестора залишаються 274 вільних виробничих площ, 448 вільних земельних ділянок».

dailylviv.com

До теми

12:37 22 жовтня 2020 р.

У Львові призупинятимуть роботу котелень

У Львові з 16 жовтня розпочався опалювальний сезон. Однак, з огляду на потепління, там, де є технічна можливість, на день котельні будуть призупиняти, а де такої можливості немає, котельні працюватимуть на мінімальному режимі.

Рубрика: Економіка

17:24 21 жовтня 2020 р.

Де закопали мільйони? Синютка і 11 нардепів від «ЄС» надіслали офіційне звернення до Садового з приводу ремонту вул. Бандери

Переписування кошторисів, відтермінування початку ремонтних робіт, і що найгірше, ймовірне розкрадання на цій вулиці суми у майже сто мільйонів гривень. І при цьому – жодної реакції з боку міської влади на запитання – чому так?

Рубрика: Економіка

16:57 21 жовтня 2020 р.

Розпочато реконструкцію дороги державного значення Жовква-Кам‘янка-Бузька

Сьогодні, 21 жовтня, на Львівщини дали старт початку реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-25 Миколаїв — Городок — Жовква — Кам’янка Бузька — Бібрка на ділянці км 97 + 863 — км 123 + 370.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу