На Львівщині планують залучати незалежних експертів до суперечок між підприємцями й податківцями | Новини Львова

На Львівщині планують залучати незалежних експертів до суперечок між підприємцями й податківцями

10:36 13 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У Львові відбулася публічна дискусія за участю заступника міністра фінансів України Олени Макеєвої.

«На Львівщині планують залучати до розгляду спорів між підприємцями та Державною фіскальною службою України незалежних фахівців. Відповідний експеримент запропонував реалізувати в області голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка під час публічної дискусії в межах всеукраїнського проекту «Національний діалог: обговорення концепції податкової реформи» у понеділок, 12 жовтня», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, де також поінформували:

«Відповідно, уже найближчим часом створять робочу групу для відпрацювання механізму залучення сертифікованих міжнародних аудиторів та податкових адвокатів до даного експерименту. Участь у дискусії взяла також заступник міністра фінансів України Олена Макеєва, яка зазначила: «Особи, які братимуть участь в процесі адміністративного оскарження, повинні бути справді незалежними і вміти об'єктивно оцінювати факти, які викладають і представники бізнесу, і ДФС. Також незалежні експерти мають забезпечити об’єктивність та прозорість розгляду усіх скарг платників податків».

Під час обговорення із представниками експертного середовища, бізнесу та громадськості заступник міністра фінансів України підкреслила, що зараз у суспільстві є великий запит на проведення податкової реформи та зниження податків. Олена Макеєва повідомила: «Міністерство фінансів ще у березні почало обговорення з бізнесом й громадськістю нової податкової моделі. Найбільше зауважень було щодо великого податку на фонд оплати праці та непрозорого адміністрування податків. Ми поставили за мету створити просту зрозумілу модель, яка б встановлювала рівні та справедливі правила гри для всіх галузей економіки».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу