На Львівщині планують залучати незалежних експертів до суперечок між підприємцями й податківцями

10:36 13 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У Львові відбулася публічна дискусія за участю заступника міністра фінансів України Олени Макеєвої.

«На Львівщині планують залучати до розгляду спорів між підприємцями та Державною фіскальною службою України незалежних фахівців. Відповідний експеримент запропонував реалізувати в області голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка під час публічної дискусії в межах всеукраїнського проекту «Національний діалог: обговорення концепції податкової реформи» у понеділок, 12 жовтня», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, де також поінформували:

«Відповідно, уже найближчим часом створять робочу групу для відпрацювання механізму залучення сертифікованих міжнародних аудиторів та податкових адвокатів до даного експерименту. Участь у дискусії взяла також заступник міністра фінансів України Олена Макеєва, яка зазначила: «Особи, які братимуть участь в процесі адміністративного оскарження, повинні бути справді незалежними і вміти об'єктивно оцінювати факти, які викладають і представники бізнесу, і ДФС. Також незалежні експерти мають забезпечити об’єктивність та прозорість розгляду усіх скарг платників податків».

Під час обговорення із представниками експертного середовища, бізнесу та громадськості заступник міністра фінансів України підкреслила, що зараз у суспільстві є великий запит на проведення податкової реформи та зниження податків. Олена Макеєва повідомила: «Міністерство фінансів ще у березні почало обговорення з бізнесом й громадськістю нової податкової моделі. Найбільше зауважень було щодо великого податку на фонд оплати праці та непрозорого адміністрування податків. Ми поставили за мету створити просту зрозумілу модель, яка б встановлювала рівні та справедливі правила гри для всіх галузей економіки».

dailylviv.com

До теми

11:17 1 березня 2021 р.

Перші іпотечні кредити під 7% сьогодні отримали дві сім'ї: як віддаватимуть?

Іпотечний кредит під 7% - реальність для тих, хто заробляє небагато, але заплатить одразу четвертину вартості житла. При цьому загальна вартість житла в іпотеку на 20 років не повинна перевищувати 2,5 млн грн.

Рубрика: Економіка

11:05 1 березня 2021 р.

У Львові виборець встановив рекорд клопотань про матеріальну допомогу від депутатів міськради: 147 подань на 210 тисяч гривень

Другий результат в іншого виборця, який регулярно звертався у депутатські приймальні: 81 подання загалом на 137 тисяч гривень.

Рубрика: Економіка

10:41 1 березня 2021 р.

Блендер для смузі: особливості вибору

Мінімальний показник потужності повинен складати 550 Вт. Тому краще вибрати модель обладнання з показником 1,2-1,5 кВт.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу