На Львівщині залучатимуть до формування бюджетів громадськість

12:58 10 липня 2015 р.


Фото: vycherpno.ck.ua

До участі у «круглому столі» організатори запрошують представників органів державної влади та місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, активістів, експертів, засобів масової інформації.

«Залучення громадськості до бюджетного процесу через впровадження бюджетних регламентів» – тематика «круглого столу», який відбудеться у вівторок, 21 липня, у Львові. Під час заходу заплановано обговорити низку питань: ефективність механізмів громадської участі та їх застосування у бюджетному процесі, упорядкування організаційно-процедурних питань у бюджетному регламенті та його можливості, залучення громадськості до програм соціально-економічного розвитку, цільових програм, їхньої оцінки, громадські бюджетні слухання та інші форми публічних обговорень бюджетних питань.

До участі у «круглому столі» організатори запрошують представників органів державної влади та місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, активістів, експертів, засобів масової інформації. Організовують захід громадська організація «Центр громадської адвокатури» та департамент інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації.

Захід – частина проекту «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет», що впроваджує Центр політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні. Проект працює у чотирьох пілотних областях, однією із яких є Львівська область.

Місце і час проведення: конференц-зал готелю «Львів» на проспекті В’ячеслава Чорновола, 7, вівторок, 21 липня, початок реєстрації о 10:30. Для участі потрібно надіслати лист-зголошення на скриньку cga@lawngo.net із контактною інформацією учасника або зателефонувати за номерами телефонів 096 95 72 585, 099 27 50 240, 032 244 46 59 (Мар’яна Багній).

Витрати на проїзд відшкодовують організатори тільки для представників Львівщини. Про це повідомили сьогодні, 10 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:15 30 листопада 2021 р.

Депутати ЛМР дали нові гроші на борги за сміття

Сесія Львівської міської ради підтримала надання місцевої гарантії задля виконання боргових зобов’язань у рамках Програми розвитку муніципальної інфраструктури України.

Рубрика: Економіка

18:04 30 листопада 2021 р.

У Львові зафіксували додатково 6 промзон на 15-25 років (схема)

Сьогодні, 30 листопада, на засіданні сесії ЛМР підтримали внесення змін до ухвали міської ради від 20.12.2018 № 4399 «Про затвердження Програми перспективного розвитку промислових зон міста Львова».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу