На Львівщині заборгували залізничникам за пільговиків 16,9 млн. гривень

14:50 16 грудня 2015 р.


Фото: 20minut.ua

Залізницям України за 11 місяців 2015 року не заплатили майже 500 мільйона гривень компенсації за перевезення пільговиків.

«Обл(рай)держадміністрації та Міністерство освіти і науки з січня по листопад 2015 року заборгували залізницям України загалом 498,4 мільйона гривень за пільгові перевезення громадян – це 75% від суми наданих послуг. За цей період залізниці України в приміському та дальньому сполученнях перевезли пасажирів пільгових категорій на суму понад 667,3 мільйона гривень.», – повідомили сьогодні, 16 грудня, в Укрзалізниці, де також розповіли подробиці:

«З року в рік спостерігається хронічна заборгованість за перевезення пільговиків залізничним транспортом. Ця ситуація найгірше позначається на приміському сполученні, більшість пасажирів якого належить до пільгових категорій.

«Лідерами» з неповернення коштів за пільгові перевезення в приміському сполученні є Київ та Київська область (72 мільйони гривень), Львівська область (16,9 мільйона гривень), Харківська область (42,7 мільйона гривень), Дніпропетровська обл. (11,4 мільйона гривень), Тернопільська область (10,8 мільйона гривень) і Житомирська область (9,6 мільйона гривень). Найкраще розраховуються Рівненська, Чернівецька, Закарпатська та Кіровоградська області, які компенсували залізничникам від 80 до 103 %.

На залізничному транспорті в повному обсязі надається право пільгового проїзду 15 групам громадян, що становить близько 70% від усіх перевезених пасажирів у приміському сполученні. Кошти за здійснення пільгових перевезень повинні відшкодовуватися залізницям за рахунок державного або місцевих бюджетів, залежно від того, яким органом прийнято рішення про надання пільг.

Постійна заборгованість залізницям України за перевезення пільговиків, стабільно низький рівень покриття витрат доходами в приміському секторі не дає змоги вчасно та в необхідній кількості оновлювати застарілу техніку. Зношеність приміського рухомого складу залізниць України складає: електропоїздів – 80,3 % і дизель-поїздів – 93,1%».

Про це повідомили сьогодні, 16 грудня, на сайті Укрзалізниці.

dailylviv.com

До теми

17:24 21 жовтня 2020 р.

Де закопали мільйони? Синютка і 11 нардепів від «ЄС» надіслали офіційне звернення до Садового з приводу ремонту вул. Бандери

Переписування кошторисів, відтермінування початку ремонтних робіт, і що найгірше, ймовірне розкрадання на цій вулиці суми у майже сто мільйонів гривень. І при цьому – жодної реакції з боку міської влади на запитання – чому так?

Рубрика: Економіка

16:57 21 жовтня 2020 р.

Розпочато реконструкцію дороги державного значення Жовква-Кам‘янка-Бузька

Сьогодні, 21 жовтня, на Львівщини дали старт початку реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-25 Миколаїв — Городок — Жовква — Кам’янка Бузька — Бібрка на ділянці км 97 + 863 — км 123 + 370.

Рубрика: Економіка

11:02 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині частіше реєструють нерухомість

Цього місяця у Центрах надання адміністративних послуг, які розташовані у малих громадах, значно зріс попит на послугу реєстрація нерухомості.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу