На Львівщині виростили понад 100 тисяч тонн фруктів та ягід

17:24 23 жовтня 2015 р.


Фото: ua1.com.ua

Упродовж останніх чотирьох років у нашій області закладено понад 1,5 тисяч гектарів багаторічних насаджень.

«Цьогоріч на Львівщині усіма категоріями господарств на площі у 12,7 тисяч гектарів вирощено понад 100 тисяч тонн плодово-ягідної продукції. Найбільше в області вирощено яблук – близько 60 тисяч тонн та груш – понад 17 тисяч тонн. Із ягідних культур переважають суниці та полуниці – три тисячі тонн, а також смородина – 1,5 тисячі тонн», – повідомила сьогодні, 23 жовтня, в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

За її словами, зацікавленість бізнесу у вирощуванні плодово-ягідних культур щороку зростає. Зокрема, упродовж останніх чотирьох років закладено понад 1,5 тисячяч гектарів багаторічних насаджень.

Найбільшими виробниками яблук в області є ФГ «Нова мрія» Яворівського району та ТзОВ «Галич Еко Фрукт» Жидачівського району. Розвитку ягідництва сприяє співпраця з проектом «Агро-Львів», який надав ФГ «Агрообрій» Перемишлянського району грантову підтримку на створення матеріально-технічної бази та закладання 5 га суниці з системою крапельного зрошення.

Це повідомлення передали сьогодні, 23 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Упродовж 22-23 жовтня на базі ТзOВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар» тривали «Дні садівництва». Організатори заходу надали можливість аграріям Львівщини ознайомитисячя з кращими практиками та сучасними підходами до ведення садівництва від провідних агровиробників. Крім того, учасників заходу навчали як правильно вибирати земельні ділянки і перевіряти родючість ґрунтів для посадки саду, як захистити плодово-ягідні насадження, вибрати найбільш перспективні сорти та виростити високий урожай полуниць».

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу