На Львівщині виростили понад 100 тисяч тонн фруктів та ягід

17:24 23 жовтня 2015 р.


Фото: ua1.com.ua

Упродовж останніх чотирьох років у нашій області закладено понад 1,5 тисяч гектарів багаторічних насаджень.

«Цьогоріч на Львівщині усіма категоріями господарств на площі у 12,7 тисяч гектарів вирощено понад 100 тисяч тонн плодово-ягідної продукції. Найбільше в області вирощено яблук – близько 60 тисяч тонн та груш – понад 17 тисяч тонн. Із ягідних культур переважають суниці та полуниці – три тисячі тонн, а також смородина – 1,5 тисячі тонн», – повідомила сьогодні, 23 жовтня, в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

За її словами, зацікавленість бізнесу у вирощуванні плодово-ягідних культур щороку зростає. Зокрема, упродовж останніх чотирьох років закладено понад 1,5 тисячяч гектарів багаторічних насаджень.

Найбільшими виробниками яблук в області є ФГ «Нова мрія» Яворівського району та ТзОВ «Галич Еко Фрукт» Жидачівського району. Розвитку ягідництва сприяє співпраця з проектом «Агро-Львів», який надав ФГ «Агрообрій» Перемишлянського району грантову підтримку на створення матеріально-технічної бази та закладання 5 га суниці з системою крапельного зрошення.

Це повідомлення передали сьогодні, 23 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Упродовж 22-23 жовтня на базі ТзOВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар» тривали «Дні садівництва». Організатори заходу надали можливість аграріям Львівщини ознайомитисячя з кращими практиками та сучасними підходами до ведення садівництва від провідних агровиробників. Крім того, учасників заходу навчали як правильно вибирати земельні ділянки і перевіряти родючість ґрунтів для посадки саду, як захистити плодово-ягідні насадження, вибрати найбільш перспективні сорти та виростити високий урожай полуниць».

dailylviv.com

До теми

20:25 16 квітня 2021 р.

Карантин: для непродовольчих ринків і літніх майданчиків у Львові запровадили окремий режим роботи (відео)

Сьогодні, 16 квітня, на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС прийняли рішення щодо роботи літніх майданчиків та терас за окремим протоколом. Також окремий режим роботи запровадили для непродовольчих ринків.

Рубрика: Економіка

17:35 16 квітня 2021 р.

Де в Україні на висоті 400 м і більше над рівнем моря додають четвертину до зарплати (список 714)

На Львівщині стало майже 200 гірських населених пунктів зі всіх 714 у чотирьох областях. Більше населених пунктів, яким надано статус гірських, на Прикарпатті і на Закарпатті. Найменше - на Буковині.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу