На Львівщині будуть виготовляти навісне обладнання для землерийної техніки | Новини Львова

На Львівщині будуть виготовляти навісне обладнання для землерийної техніки

09:10 28 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У Буську відкрили підприємство «Ківшсервіс» із виготовлення навісного обладнання для землерийної техніки.

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Ківшсервіс» є першим в Україні виробником навісного обладнання для землерийної спецтехніки.Сума залучених інвестицій у відкриття підприємства становить понад 10 мільйонів гривень. Середня заробітна плата на виробництві – 10500 гривень».

Інженер-конструктор «Ківшсервісу» Святослав Фик поінформував: «На підприємстві виготовляють усі види навісного обладнання та проводять ремонт спецтехніки від будь-якого виробника. Cеред основних напрямків діяльності підприємства – виготовлення ковшів, техніки для виготовлення дров, а також промислових подрібнювачів. Виготовлення виробу розпочинається з розкрою, ми беремо лист металу, на верстаті вирізаємо необхідні деталі, вони зачищаються і після цього зварюємо та фарбуємо металоконструкцію».

А директор підприємства «Ківшсервіс» Ольга Хаммель зазначила: «Продукція розрахована в основному на українського споживача, який прагне якісного обладнання і яке не завжди може привезти із-за кордону, сплативши усі мита. Обладнання ми виготовляємо за німецькими стандартами. Для нас важливо створити комфортні умови для працівників. Ми навчаємо працівників, які приходять до нас на роботу і намагаємось їх мотивувати комфортом та зарплатою».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу