На Львівщині вдвічі поменшало незаконних рубок | Новини Львова

На Львівщині вдвічі поменшало незаконних рубок

15:20 2 травня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: exo.in.ua

Обсяг незаконних рубок на Львівщині знизився на 50%.

Про це повідомили в четвер, 2 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «На засіданні колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського розглянули підсумки роботи державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ у першому кварталі 2019 року».

«Підприємства Львівського ОУЛМГ забезпечили в першому кварталі 2019 року виконання запланованих лісівничих, лісозахисних, лісоохоронних та лісовідновних заходів. Загальні обсяги відтворення лісів склали 451 га. Зокрема, створено 345 га лісових культур. Природне поновлення лісів забезпечене на площі 106 га, що становить 23% від всього обсягу лісовідновлення. Доповнення лісових культур було проведене на площі 368 га», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Рубки формування та оздоровлення лісів проведено на площі 3,7 тисячі га, в тому числі рубки догляду в молодняках проведені на площі 0,5 тисячі га. За перший квартал 2019 року обсяг незаконних рубок знизився на 232 кубометрів (50%) у порівнянні з першим кварталом 2018 року та склав 230 кубометрів», – повідомили також в облдержадміністрації.

«За період з початку року підприємствами управління від всіх видів рубок заготовлено 230 тисяч кубометрів. деревини, в тому числі на рубках головного користування – 122,3 тисячі кубометрів. В круглому вигляді було реалізовано 175,8 тисячі кубометрів. деревини», – розповіли також в облдержадміністрації.

«На власних виробничих потужностях за перший квартал 2019 року перероблено 46,6 тисячі кубометрів. деревини, що на 1,6 тисячі кубометрів менше, ніж за відповідний період минулого року. Рівень середньомісячної заробітної плати по підприємствах управління досяг 10 540 гривень, або 112,1% до рівня відповідного періоду минулого року», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах управліннявідсутня. Підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства за перший квартал 2019 рік сплатили до бюджетів усіх рівнів 93,4 млн. гривень податків та зборів (обов’язкових платежів)», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Зокрема, до державного бюджету України сплачено майже 49,3 млн. гривень та 23,4 млн. гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів до місцевого бюджету. Єдиного соціального внеску сплачено 20,6 млн. гривень», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:18 5 серпня 2020 р.

Президент скасував книгу обліку доходів для ФОПів

Президент Володимир Зеленський підписав Закон № 786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб – підприємців», який Верховна Рада ухвалила 14 липня 2020 року.

Рубрика: Економіка