На Львівщині вакантні 8,2 тисячі робочих місць

12:15 24 липня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: lviv.sq.com.ua

У першому півріччі цього року суб’єкти господарської діяльності Львівщини поінформували обласну службу зайнятості про наявність 39,7 тисяч вакансій, що у порівнянні з минулим роком більше на 6,8%.

Про це повідомили в середу, 24 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації., де також розповіли: «За видами економічної діяльності найбільшу потребу у робочій силі мали підприємства переробної промисловості (25,6%), оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (16,5%), а також транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (10,2%)».

«Станом на 1 липня 2019 року в області актуальними залишалися 8,2 тисячі робочих місць. Найбільше варіантів працевлаштування зафіксовано для кваліфікованих робітників: водіїв, швачок, монтерів кабельного виробництва, операторів автоматичних і напівавтоматичних ліній верстатів та установок, укладальників-пакувальників, слюсарів-ремонтників, електрогазозварників», – поінформував директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

«Залишається високим попит на працівників сфери послуг, зокрема, продавців, охоронників, кухарів, офіціантів. З-поміж професіоналів і фахівців затребувані бухгалтери та сестри медичні, а серед представників найпростіших професій – підсобні робітники, прибиральники, вантажники та двірники», – повідомив також Василь Барилюк.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини