На Львівщині в процесі ліквідації лише один банк - «Дністер» | Новини Львова

На Львівщині в процесі ліквідації лише один банк - «Дністер»

17:20 23 жовтня 2013 р.

  • 0

Сьогодні у Фонді гарантування вкладів населення є 6,3 млрд грн. Цьогоріч Фонд сплатив вкладникам проблемних банків 2,3 млрд грн.

Ліквідація «Селянського банку «Дністер», яка розпочалася три роки тому, закінчується. Про це сьогодні на засіданні Львівського прес-клубу повідомив Олег Варещук, заступник начальника управління Національного банку України у Львівській області. Вкладники, які були клієнтами цього банку, отримали майже стовідсоткову компенсацію за депозитами з Фонду гарантування вкладів населення.

Загалом в Україні за 15 років Фонд виплатив компенсації клієнтам 34-х банків, сказав Андрій Оленчик, заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. 400 тисячам людей було виплачено загалом 7 млрд грн.

Сьогодні у Фонді гарантування вкладів населення є 6,3 млрд грн, наголосила Олена Шарова, директор-розпорядник Фонду. Вона запевнила, що це достатня сума, аби гарантувати вклади у 179-х банках України. Щоправда, за її словами, гроші не лежать у Фонді мертвим капіталом, їх зокрема, вкладають у цінні папери та інші фінансові інструменти.

Цьогоріч Фонд сплатив вкладникам проблемних банків 2,3 млрд грн. Якщо сума вкладу не перевищувала 200 тисяч грн. Зараз в Україні в процесі ліквідації перебувають два банки - АТ «ЕРДЕ БАНК» і «Таврика». Їх клієнтам сплатили відповідно 97,6% і 96% компенсації за вкладами. Решта коштів отримають вкладники, депозити яких перевищували 200 тисяч грн, вже після продажу майна банків, повідомив Андрій Оленчик.

Довідка
Учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб є 179 банків України, крім «Ощадбанку», який має інші механізми гарантування, і банку «Родовід».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

Останні новини

Найвищий рівень захворюваності COVID-19 - у Львівській області

У Львові також відновлять роботу дитячих садків

Вхід до кінотеатрів і театрів у Львівській області під карантинною забороною

На Львівщині змії отруюють людей у чотири рази рідше, ніж торік

Троє українських військових загинули 13 липня на Донбасі

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу