На Львівщині урочисто відкрили нову свердловину покладів природного газу

21:47 18 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У прес-службі ЛОДА повідомили в понеділок «Щоденному Львову»: «Сьогодні, 18 травня, за участі голови обласної державної адміністрації Олега Синютки відбулося урочисте відкриття 3-Східноберегівської свердловини покладів природного газу біля села Рогізно Яворівського району».

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зазначив сьогодні, 18 травня, під час урочистого відкрили нової свердловини:

«Говорячи про енергетичну безпеку нашої держави, саме тут сьогодні ми бачимо реальні кроки до її енергетичної незалежності.  Це робить і ПАТ «Укргазвидобування», і приватні структури як з українськими, так і з іноземними інвестиціями. Це для нас є дуже важливо, бо коли в Україну йде іноземний інвестор, це означає, що тут є безпечно, що ми обов’язково переможемо і забезпечимо добробут для наших людей.

Ми подали певні законодавчі ініціативи, і сподіваюсь депутати від Львівщини їх пролобіюють, щодо того, щоб певний відсоток надходжень від видобутку газу і нафти залишалися в розпорядженні територіальних громад. Це дозволить підняти рівень життя місцевого населення і дасть змогу здійснювати нові геологічні дослідження».

Опісля відбулося освячення бурового майданчика і урочисте запалення факелу. Здійснює розвідувальну та газовидобувну діяльність у цій місцевості ТОВ «Горизонти» спільно з чеською компанією MND.

Наприкінці 2011 року ТОВ «Горизонти» було відкрито Берегівське газове родовище свердловиною 1-Східноберегівська та введено в експлуатацію в червні 2012 року. Згодом для потреб функціонування родовища збудована установка підготовки газу «Берегівська», яка підвищила існуючий добовий видобуток газу до 18 тисяч кубічних метрів газу на добу.

За період діяльності спеціалістами геологічного відділу підприємства підраховані запаси газу у розмірі 299 млн. кубічних метрів та затверджені ДКЗ Украіни, отриманий спеціальний дозвіл на видобування газу терміном на 20 років. Розроблена проектна документація на період промислової розробки, що дасть змогу розробляти дане родовище до 2050 року.

У 2013-2014 роках на родовищі пробурені свердловини 3- та 4-Східноберегівська, які дадуть змогу збільшити видобуток до 45 тис. М куб на добу. За період діяльності пробурено чотири свердловини, на даний час проводиться буріння п’ятої  свердловини, а також збудовано понад 12 км газопроводів.

Про це повідомили сьогодні, 18 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:23 28 жовтня 2020 р.

Трудові мігранти: виїзд українців до Німеччини за фальшивими документами або польськими робочими візами зріс - ПР

У зв’язку із погіршенням економічної ситуації в Україні, для українських трудових мігрантів пріоритетом є можливість вищих заробітків у Німеччині, Чехії та скандинавських країнах, аніж у Польщі.

Рубрика: Економіка

16:37 28 жовтня 2020 р.

Ціни на овочі «борщового набору» найнижчі за останні три роки, - директор ринку у Львові

У жовтні українські овочі значно здешевшали. На гуртовому ринку «Шувар» фермери продають майже всі складові «борщового набору» за найнижчими цінами за останні три роки.

Рубрика: Економіка

13:41 28 жовтня 2020 р.

Скасувати оподаткування доходів з депозитів просять банкіри

Банки відчувають нерівні умови з боку держави, яка використовує різні ставки оподаткування доходів фізосіб від вкладень на депозити та облігації внутрішніх державних позик (ОВДП).

Рубрика: Економіка

12:06 28 жовтня 2020 р.

Міжнародні авіалінії України закривають підрозділи у п'яти країнах

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ", Київ) припиняє діяльність структурних підрозділів у Швейцарії, Іспанії, Італії, Німеччині та Австрії у зв'язку зі скороченням штату.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу