На Львівщині торгуватимуть на ярмарках напередодні Великодня за цінами виробників, – ЛОДА

15:37 26 березня 2015 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський запропонував торговим мережам області організувати передсвяткові акційні знижки на продукти для випікання паски, а також на м'ясні та ковбасні вироби, борошно, цукор, яйця.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 26 березня, «Щоденному Львову»:

«У районних центрах та містах обласного значення напередодні Великодніх свят будуть проведені передсвяткові ярмарки, на яких буде представлено продукція місцевих товаровиробників. Такі ярмарки будуть проведені як на продовольчих ринках, так і окремих житлових мікрорайонах, де мешканці Львівщини зможуть придбати продукти харчування для святкового столу за цінами товаровиробників.

Планується, що Великодні ярмарки розпочнуть роботу вже з початку квітня. В. о. першого заступника голови ОДА Ростислав Замлинський запропонував торговим мережам області організувати напередодні Великодніх свят передсвяткові акційні знижки на продукти для випікання паски, а також на м'ясні та ковбасні вироби, борошно, цукор, яйця та ін.

«Супермаркети мають забезпечити достатній асортимент продуктів харчування, форм для випічки, прикрас для пасхального столу, фарб і декорів для крашанок та писанок, кошиків, свічок, сувенірів», – додав він».

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу