На Львівщині стартував конкурс інвестиційних проектів

16:20 28 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Підприємцям компенсуватимуть відсотки за кредит.

«Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс інвестиційних проектів у рамках реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області», – повідомили сьогодні, 28 липня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Програма передбачає відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами, взятими суб’єктами підприємницької діяльності, представниками малого бізнесу за рахунок бюджетних коштів. Про це повідомив директор департаменту Роман Филипів.

За його словами, у рамках реалізації згаданої Програми департамент економічної політики облдержадміністрації уклав генеральні угоди про співробітництво із трьома банками, зокрема АТ «Ощадбанк», ПАТ «Кредобанк» та ПАТ АКБ «Львів». Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам: здійснювати господарську діяльність не менше 24 місяців; у межах тих видів діяльності згідно з КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп Розділу 16 «Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння», Розділу 31 Групи 31.0 «Виробництво меблів» (крім класу 31.03 «Виробництво матраців») та усіх груп Розділу 10 «Виробництво харчових продуктів».

Окрім того, усі проекти повинні відповідати положенням Господарського кодексу України в частині визначення суб’єкта малого підприємництва. Для участі у конкурсі суб’єктам малого підприємництва необхідно подати інвестиційні проекти із наступними розділами: вид діяльності, виробничі можливості, кадровий потенціал, фінансово-господарська стійкість; конкретний напрямок використання кредитних коштів; очікуваний приріст виробництва і реалізації продукції (товарів) у результаті реалізації проекту; очікуване зниження собівартості виробництва і продукції у результаті реалізації проекту; очікувані нові ринки збуту продукції за межами області і країни. Загальний обсяг інвестиційного проекту не повинен перевищувати 15 сторінок.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації до 27 вересня 2016 року, за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 18 (кабінет №427). Детальні умови участі у конкурсні визначені в положеннях програми, яка розміщена (http://www.loda.gov.ua/programy_ta_strategii) на офіційній інтернет-сторінці Львівської обласної державної адміністрації.  Детальну інформацію також можна отримати за телефонами 299-92-51; 261-25-88».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:34 28 травня 2020 р.

Львівський аеропорт та стадіон "Арена Львів" дофінансують з Києва

28 травня Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов провів чергову нараду щодо вирішення проблемних питань, котрі виникли після проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні ЄВРО-2012.

Рубрика: Економіка

14:04 28 травня 2020 р.

У Львові сміттєзавод будуватиме одна з чотирьох компаній,- мер

Уже незабаром одна з чотирьох компаній, яка стане переможцем тендеру, почне будувати завод у Львові. А наразі відходи зі Львова вивозять та захоронюють на полігонах, з якими мають укладені угоди компанії-перевізники ТПВ.

Рубрика: Економіка

10:37 28 травня 2020 р.

1 червня в Україні вирушать перші 42 поїзди

42 поїзди будуть готові вирушити з 1 червня. Про це повідомив перший заступник міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович сьогодні, 28 травня, під час огляду готовності залізничного вокзалу м. Києва та рухомого складу до відновлення пасажирських перевезень.

Рубрика: Економіка

23:25 27 травня 2020 р.

Суд у Львові виправдав підприємця: постановою Кабміну не можна заборонити мирний пікет

27 травня у Галицькому районному суді Львова відбулося судове слухання у справі про адмінпорушення, яке поліція інкримінувала підприємцю Владиславу Орлову за одиночний пікет 1 травня. Нагадаємо, він вимагав відновлення конституційного права на працю. Суд не побачив у діях підприємця складу адміністративного правопорушення, яке порушувало правила карантину.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу