На Львівщині стартував конкурс інвестиційних проектів

16:20 28 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Підприємцям компенсуватимуть відсотки за кредит.

«Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс інвестиційних проектів у рамках реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області», – повідомили сьогодні, 28 липня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Програма передбачає відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами, взятими суб’єктами підприємницької діяльності, представниками малого бізнесу за рахунок бюджетних коштів. Про це повідомив директор департаменту Роман Филипів.

За його словами, у рамках реалізації згаданої Програми департамент економічної політики облдержадміністрації уклав генеральні угоди про співробітництво із трьома банками, зокрема АТ «Ощадбанк», ПАТ «Кредобанк» та ПАТ АКБ «Львів». Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам: здійснювати господарську діяльність не менше 24 місяців; у межах тих видів діяльності згідно з КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп Розділу 16 «Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння», Розділу 31 Групи 31.0 «Виробництво меблів» (крім класу 31.03 «Виробництво матраців») та усіх груп Розділу 10 «Виробництво харчових продуктів».

Окрім того, усі проекти повинні відповідати положенням Господарського кодексу України в частині визначення суб’єкта малого підприємництва. Для участі у конкурсі суб’єктам малого підприємництва необхідно подати інвестиційні проекти із наступними розділами: вид діяльності, виробничі можливості, кадровий потенціал, фінансово-господарська стійкість; конкретний напрямок використання кредитних коштів; очікуваний приріст виробництва і реалізації продукції (товарів) у результаті реалізації проекту; очікуване зниження собівартості виробництва і продукції у результаті реалізації проекту; очікувані нові ринки збуту продукції за межами області і країни. Загальний обсяг інвестиційного проекту не повинен перевищувати 15 сторінок.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації до 27 вересня 2016 року, за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 18 (кабінет №427). Детальні умови участі у конкурсні визначені в положеннях програми, яка розміщена (http://www.loda.gov.ua/programy_ta_strategii) на офіційній інтернет-сторінці Львівської обласної державної адміністрації.  Детальну інформацію також можна отримати за телефонами 299-92-51; 261-25-88».

dailylviv.com

До теми

19:24 4 березня 2021 р.

У Львові на 9 місяців закрили частину вулиці Богдана Хмельницького

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 08.00 год 8 березня і до 20.00 год 31 грудня 2021 року буде перекрито рух транспорту на вул. Б. Хмельницького, на ділянці від вул. Олійної до заїзду на автовокзал «Північний».

Рубрика: Економіка

19:16 4 березня 2021 р.

Директора департаменту ЛОДА звільнили з роботи за прогули на домініканських пляжах

Назарія Романчука з 1 березня звільнили з посади директора департаменту житлово-комунального господарства ЛОДА за те, що він впродовж більше місяця не приходив на роботу, зате відпочивав на зарубіжних курортах.

Рубрика: Економіка

19:07 4 березня 2021 р.

В Україні паперові трудові книжки використовуватимуть ще 5 років

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» № 1217-IX, який Верховна Рада ухвалила 5 лютого цього року.

Рубрика: Економіка

15:26 4 березня 2021 р.

Міжнародний аеропорт Львів хочуть приватизувати, - нардеп

Минулого тижня трудовий колектив Львівського аеропорту отримав листа за підписом держсекретаря Міністерства інфраструктури України про можливість зміни форми власності міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, в який було вкладено 1 млрд 300 млн гривень державних коштів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу