На Львівщині скоротять вирубку лісу

20:28 16 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Лісгоспи заготовлять майже на 13% менше деревини, аніж торік.

«Цьогоріч лісогосподарські підприємства обласного управління лісового та мисливського господарства планують заготовити майже 867 тисяч кубометрів деревини. У порівнянні із 2015-м вирубку скоротять майже на 13%», –  розповіли сьогодні, 16 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували про подробиці:

«Про це повідомив начальник обласного управління Анатолій Дейнека.За його словами, минулоріч лісгоспи заготовили 997 тисяч кубометрів ліквідної деревини, у тому числі від рубок головного користування – 576 тисяч кубометрів та рубок формування і оздоровлення лісів – 421 тисяч кубометрів.

До державного бюджету вони сплатили 74,4 мільйона гривень податків, зборів та обов’язкових платежів. А до місцевого бюджету – 48,5 мільйона гривень.

«Інформація про орієнтовні плани рубок лісів, а також видані дозволи на 2016 рік розміщена на сайті управління та державних лісогосподарських підприємств, – розповів Анатолій Дейнека. – На даний час спільно із громадськістю тривають обговорення цьогорічних планів лісогосподарських заходів на сесіях сільських, районних рад та сходах громад».

Нагадуємо також, що на Львівщині вперше в Україні відкрили для громадськості інформацію про лісове господарство. Кожен громадянин може безперешкодно ознайомитись із планами та дозволами на здійснення рубок, інформацією про лісопорушення, браконьєрство та іншими даними на сайті: http://www.lvivlis.com.ua/».

dailylviv.com

До теми

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

15:19 23 жовтня 2021 р.

Шкільні автобуси і меблі, Перший Західний, пасовища: куди ще пішли 206 млн грн бюджетних грошей

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 206 млн грн, з яких 58,2 млн грн спрямували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу