На Львівщині сформували електронну базу даних земель кожної сільради

17:30 11 червня 2018 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: stargis.com.ua

В облдержадміністрації запевнили: «На Львівщині за результатами аудиту земель сформували електронну базу даних земель в розрізі кожної сільської ради».

Про це повідомили в понеділок, 11 червня, в прес-службі Львівської ОДА. Керівник її департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко зазначила: «За підсумками аудиту земель сільськогосподарського призначення органи місцевого самоврядування вже подали до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області 1178 клопотань на включення вільних земельних ділянок державної форми власності для виставлення на аукціон. З них 488 ділянок Держгеокадастр вже включив до переліку. Права на 79 ділянок продали на земельних торгах, в переліку ще 409 ділянок, які готові до продажу прав оренди на них на земельних торгах».

В облдержадміністрації також розповіли: «Районні робочі групи надали інформацію щодо резервації ділянок для надання у власність (користування) учасникам АТО та під громадські пасовища. Таким чином, такі райони, як Стрийський, Старосамбірський, Пустомитівський, Сколівський, Турківський райони, визначили (запланували) використання ділянок державної власності майже в повному обсязі».

«На неуспадковані земельні ділянки по закінченню шестити місяців з моменту відкриття спадщини органи місцевого самоврядування уклали майже чотири тисячі договорів оренди. Також для реалізації права розпорядження своїм майном 16900 спадкоємців оформляють право власності на земельні ділянки, в тому числі за підтримки аграрних підприємств. 65 ділянок за рішенням суду визнали відумерлою спадщиною та передали у власність територіальним громадам», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Наразі районні державні адміністрації прийняли розпорядження про передачу в оренду фермерським господарствам та сільськогосподарським підприємствам 17100 невитребуваних земельних часток (паїв). Розпочався процес виготовлення технічної документації власниками сертифікатів в тому числі за за допомогою аграріїв і вже сьогодні 454 громадянина стали повноцінними власниками своїх наділів», – розповіли також в облдержадміністрації.

Людмила Гончаренко також поінформувала: «На Львівщині розробляють Каталог інвестиційних пропозицій вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Спільно з органами Держгеокадастру ми почали розробляти електронний каталог ділянок державної форми власності, які не використовуються, для того, щоб інвестори могли ознайомитись із земельною ділянкою і прийняти рішення щодо участі в аукціоні, така робота повинна бути завершена упродовж двох місяців».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу