На Львівщині розпочали весняно-польові роботи

11:10 19 березня 2019 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

Аграрії Львівщини проводять підживлення озимих культур та сіють ранні ярі культури.

Про це повідомили у вівторок, 19 березня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Станом на 18 березня підживили озимих зернових культур на площі 157,9 тисячі га, що становить 82,2 % до посівної площі, ріпаку озимого на площі 60,4 тисячі га, що становить 97,4 % до посівної площі. За всіма категоріями господарств посіяли ярих ранніх зернових культур на площі 11 тисяч га, що становить 15 % до прогнозу».

Керівник департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко зазначила: «В останні роки Львівщина впевнено тримає першість у рейтингу областей за середнім показником врожайності ранніх зернових та зернобобових культур. Сучасні сорти та гібриди володіють високим потенціалом продуктивності, реалізація якого в значній мірі залежить не тільки від умов вирощування. Генетичний потенціал сортів та гібридів культур, які вирощуються в регіоні дозволяє отримувати значно вищі врожаї якісної та екологічно безпечної продукції. Збільшення її виробництва можливе при вмілому застосуванні нових технологій вирощування та раціональному використанні зональних природно-кліматичних умов регіону».

«Для допомоги аграріям Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН України спільно з департаментом агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації розробив «Рекомендації з догляду за озимими колосовими та сівба ярих зернових в господарствах Львівської області під урожай 2019 року», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Це дасть можливість донести до аграріїв особливості технологічних прийомів вирощування озимих і ярих зернових, зернобобових, круп’яних культур та коригування окремих елементів технологічного процесу їх вирощування», – повідомили Людмила Гончаренко.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів