На Львівщині розпочали страйк гірники шахти «Степова» (відео)

19:00 3 січня 2016 р.

  • 0


Фото: зі сторінки Михайла Волинця в інтернет-мережі «Facebook»

Працівники ДП «Львіввугілля» вимагають погасити борги по зарплаті за 2015 рік.

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив сьогодні, 3 січня:

«Шахтарі Львівщини розпочали новий 2016 рік зі страйку! Як повідомив мені голова ППО НПГУ шахти «Степова» ДП «Львіввугілля» Віталій Оніжук , 2 січня на цій копальні гірники другої зміни розпочали стихійний страйк.

Сьогодні, о 15.00, скликається рада голів осередків Незалежної профспілки гірників України на ДП «Львіввугілля» для того, щоб визначити, які заходи необхідно вжити для погашення заборгованості з заробітної плати. Станом на сьогодні гірникам держпідприємства заборгували 78% заробітної плати за листопад та 100% – за грудень 2015 року.

Можу сказати, що у новому 2016 році зберігатиметься тенденція зростання заборгованості по заробітній платі у вугільній галузі. Оскільки не вирішуються проблеми Вуглепрому як на рівні профільного міністерства, так і на загальнодержавному. 

Приклад цього стихійного страйку гірників Червонограду свідчить про те, що взимку будуть страйкувати й шахтарі інших державних вугільних підприємств».

Михайло Волинець повідомив це сьогодні, 3 січня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:12 28 березня 2020 р.

Сьогодні поклали асфальт на дорозі Рава-Руська-Судова Вишня

Сьогодні завершено влаштування асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С142003 Яворів – (Рава-Руська – Судова Вишня), що в Яворівському районі.

Рубрика: Економіка