На Львівщині розпочали розробку стратегії розвитку

15:48 13 травня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Керівник департаменту економічної політики облдержадміністрації Марта Бухтіярова розповіла в понеділок, 13 травня, на брифінгу у Львівській ОДА про розробку «Стратегії розвитку Львівщини на період до 2027 року» та проекту «Плану заходів на 2021-2023 роки з їх реалізації. Про це, сьогодні, 13 травня, розповіли

Керівник департаменту економічної політики облдержадміністрації Марта Бухтіярова зазначила на брифінгу у Львівській ОДА ««Розробка «Стратегії Львівської області до 2027 року» зумовлена в першу чергу завершенням діючої стратегії у 2020 році, а також початком розробки державних стратегічних документів, в тому числі державної стратегії регіонального розвитку, яку розпочинає міністерство регіонального розвитку України. Стратегія синхронізована з планувальним періодом, яким користується Євросоюз, також це паралельна розробка Плану заходів, який міститиме конкретні проекти, які ми будемо реалізовувати».

Про це повідомили в понеділок, 13 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У відповідності до нових вимог законодавства при розробці нової стратегії обов’язковим є врахування підходу смарт-спеціалізації, що вимагатиме тісної співпраці чотирьох  секторів – влади, науки, бізнесу та громадськості. Нова стратегія має сприяти соціально-економічному розвитку області, бути основою для розробки в подальшому програм та проектів регіонального розвитку, створювати нові точки зростання для збалансованого розвитку усієї території області.

Марта Бухтіярова розповіла також: ««Щонайменше одна стратегічна ціль повинна містити в собі елемент смарт-спеціалізації – це та мета, яка дасть інноваційний поштовх для розвитку не лише певної галузі, а й розвитку суміжних галузей. Це обов’язкове проведення оцінки впливу стратегічного документу на екологію, яка буде розроблятися після погодження попереднього проекту стратегії».

«Є розпорядження голови Львівської облдержадміністрації про початок розробки стратегії, а також затверджено склад керівного комітету, 15-ти галузевих робочих груп, які будуть напрацьовувати стратегічні цілі, завдання та операційні цілі. До складу цих робочих груп входять 339 осіб, переважно це громадські організації, освітні установи та інші. Вже є попереднє бачення по стратегічних цілях», – поінформувала також Марта Бухтіярова.

Керівник департаменту економічної політики облдержадміністрації також зазначила: «Пропонується не змінювати кількість стратегічних цілей, водночас існує доцільність заміни старих цілей на більш актуальні. Наприклад, стратегічну ціль «Відкриті кордони», яка в чинній стратегії має найменший відсоток виконання пропонується виключити у новому стратегічному документі».

«Натомість, пропонується передбачити нову стратегічну ціль. Також обговорюється можливість включення частини напрямів стратегічної цілі «Розвинуте село» в стратегічну ціль «Конкурентоспроможна економіка», іншу частину – у «Якість життя». Це буде затверджуватись відповідними робочими групами і виноситись на погодження керівного комітету. І результаті ми повинні отримати стратегічний документ області який до 1 грудня маємо подати на затвердження ЛОР», – розповіла також Марта Бухтіярова.

«Рішення про початок розробки стратегії мають прийняти на сесії ЛОР, яка запланована 21 травня. Вже відбулось засідання керівного комітету та двох фокус-груп. Перші робочі групи проведуть вже у травні. Відтак, громадськість, представників бізнес асоціацій закликають долучатись до розробки стратегії», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:12 26 вересня 2021 р.

У Львові відкриватимуть резиденції головних архітектора, еколога та інших для обміну досвідом. Протестують на Стрию

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з директором представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Беньяміном Боббе. Говорили, зокрема, про реалізацію реформи децентралізації в місті та державі, розвиток місцевого самоврядування тощо.

Рубрика: Економіка

12:13 25 вересня 2021 р.

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 164 млн грн, з яких 47,5 млн грн скерували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу