На Львівщині розпочали розробку стратегії розвитку

15:48 13 травня 2019 р.

  • 0
  • 462


Фото: loda.gov.ua

Керівник департаменту економічної політики облдержадміністрації Марта Бухтіярова розповіла в понеділок, 13 травня, на брифінгу у Львівській ОДА про розробку «Стратегії розвитку Львівщини на період до 2027 року» та проекту «Плану заходів на 2021-2023 роки з їх реалізації. Про це, сьогодні, 13 травня, розповіли

Керівник департаменту економічної політики облдержадміністрації Марта Бухтіярова зазначила на брифінгу у Львівській ОДА ««Розробка «Стратегії Львівської області до 2027 року» зумовлена в першу чергу завершенням діючої стратегії у 2020 році, а також початком розробки державних стратегічних документів, в тому числі державної стратегії регіонального розвитку, яку розпочинає міністерство регіонального розвитку України. Стратегія синхронізована з планувальним періодом, яким користується Євросоюз, також це паралельна розробка Плану заходів, який міститиме конкретні проекти, які ми будемо реалізовувати».

Про це повідомили в понеділок, 13 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У відповідності до нових вимог законодавства при розробці нової стратегії обов’язковим є врахування підходу смарт-спеціалізації, що вимагатиме тісної співпраці чотирьох  секторів – влади, науки, бізнесу та громадськості. Нова стратегія має сприяти соціально-економічному розвитку області, бути основою для розробки в подальшому програм та проектів регіонального розвитку, створювати нові точки зростання для збалансованого розвитку усієї території області.

Марта Бухтіярова розповіла також: ««Щонайменше одна стратегічна ціль повинна містити в собі елемент смарт-спеціалізації – це та мета, яка дасть інноваційний поштовх для розвитку не лише певної галузі, а й розвитку суміжних галузей. Це обов’язкове проведення оцінки впливу стратегічного документу на екологію, яка буде розроблятися після погодження попереднього проекту стратегії».

«Є розпорядження голови Львівської облдержадміністрації про початок розробки стратегії, а також затверджено склад керівного комітету, 15-ти галузевих робочих груп, які будуть напрацьовувати стратегічні цілі, завдання та операційні цілі. До складу цих робочих груп входять 339 осіб, переважно це громадські організації, освітні установи та інші. Вже є попереднє бачення по стратегічних цілях», – поінформувала також Марта Бухтіярова.

Керівник департаменту економічної політики облдержадміністрації також зазначила: «Пропонується не змінювати кількість стратегічних цілей, водночас існує доцільність заміни старих цілей на більш актуальні. Наприклад, стратегічну ціль «Відкриті кордони», яка в чинній стратегії має найменший відсоток виконання пропонується виключити у новому стратегічному документі».

«Натомість, пропонується передбачити нову стратегічну ціль. Також обговорюється можливість включення частини напрямів стратегічної цілі «Розвинуте село» в стратегічну ціль «Конкурентоспроможна економіка», іншу частину – у «Якість життя». Це буде затверджуватись відповідними робочими групами і виноситись на погодження керівного комітету. І результаті ми повинні отримати стратегічний документ області який до 1 грудня маємо подати на затвердження ЛОР», – розповіла також Марта Бухтіярова.

«Рішення про початок розробки стратегії мають прийняти на сесії ЛОР, яка запланована 21 травня. Вже відбулось засідання керівного комітету та двох фокус-груп. Перші робочі групи проведуть вже у травні. Відтак, громадськість, представників бізнес асоціацій закликають долучатись до розробки стратегії», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:00 24 травня 2019 р.

Гривня подешевшала на три копійки

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні 26,3357 гривні за долар (у четвер – 26,3047) та 29,3354 – за євро (напередодні – 29,38498).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 318

14:15 23 травня 2019 р.

«Молочний форум» розпочався у Львові вдруге

У четвер, 23 травня, на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького розпочався масштабний «Молочний форум».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 477

13:20 23 травня 2019 р.

У Львівській міськраді наполягають на забороні продажу алкоголю в МАФах

У ЛМР запевнили, що «обмеження продажу алкоголю та слабоалкогольних напоїв зумовлене, в першу чергу, бажанням міста пропагувати здоровий спосіб життя та зменшити сумну статистику скоєння злочинів у стані алкогольного сп’яніння».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 732

Останні новини

Львів’яни провели в останню путь полеглого військового

У Львові зареєстрували минулої доби 53 ДТП

Львівські «Карпати» прийматимуть «Олімпік»

Львів'яни відзначатимуть Свято Героїв урочистою ходою

Львів'яни прощатимуться з полеглим військовим

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Наталія Похмурська - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу