На Львівщині розпочали посівну озимих культур

10:55 30 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Під урожай наступного року планується посіяти озимих зернових культур на площі 189,6 тисячі га та ріпаку озимого на площі 45,4 тисячі га, що на 6,2 тисячі га й на 9,7 тисячі га більше до 2016 року відповідно.

Про це повідомили сьогодні, 30 серпня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також поінформували: «Для допомоги сільськогосподарським виробникам Інститутом сільського господарства Карпатського регіону НААН України розроблено рекомендації з особливостей технології вирощування озимих культур під урожай 2017 року. Крім того, департаментом агропромислового розвитку спільно з Львівським обласним державним центром експертизи сортів рослин аграріям запропоновано перелік найврожайніших сортів озимих культур, які рекомендовані для вирощування у природно-кліматичних умовах області. Додамо, що станом на 29 серпня посіяно ріпака озимого на площі 39,1 тисячі га,  що становить 86% до прогнозованої площі».

dailylviv.com

До теми

22:38 26 січня 2022 р.

82-річний співзасновник ІТ-компанії ELEKS щодня програмує на С++

Співзасновник компанії ELEKS Олексій Іванович Скрипник має 40-річний досвід у програмуванні. Нині він у свої 82 роки щоденно по кілька годин кодить на С++, а перед тим уранці пішки проходить шість кілометрів. Олексій Іванович розповів нам про програмування на великих машинах у 1970-х і розробку моделі електромережі для атомних субмарин.

Рубрика: Економіка

19:37 26 січня 2022 р.

Завод з виготовлення електромобілів: Садовий озвучив ціль представникам ЄІБ

У Львівській мерії відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Європейського інвестиційного банку. Посадовці міськради презентували низку цікавих ініціатив, які планують втілити в життя у місті, а також обговорили поточну реалізацію підпроєктів Банку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу