На Львівщині розпочали акцію «Купуй Галицьке!»

14:48 4 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 4 липня, у Львівській ОДА підписали меморандум про співпрацю в сприянні розвитку та популяризації продукції регіонального товаровиробника шляхом організації акції «Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Участь у підписанні взяли Львівська обласна державна адміністрація та ТзОВ «Альянс Маркет» (мережі «Арсен»), ТзОВ ТВК «Львівхолод» (мережі «Рукавичка»), ТзОВ «Рітейл Україна» (мережі «Свій маркет»), ТзОВ «РСП Шувар», мережі «Фуршет», ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет».

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Фиипів зазначив: «Львівська область відрізняється позитивним кліматом для ведення бізнесу, а підтримка львівського товаровиробника полягатиме не лише у маркуванні, а й у сприянні врегулювання усіх дозвільних процедур. Продукція наших виробників є конкурентноспроможною. Стереотипи про те, що краще купити продукцію за кордоном потрібно ламати, наша мета - підвищити репутацію місцевих виробників. Це також дасть ефект мультиплікації сплати податків та наповнення бюджету. За свою нелегку працю бізнес повинен отримати сатисфакцію. Підприємці отримають прибутки, а покупець якісний продукт».

«Співпраця буде спрямована на збільшення обсягів виробництва товарів, продукції і послуг місцевих виробників через створення нових підприємств, розширення ринків збуту, а також на запровадження проведення щорічної виставки-ярмарки «Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині» в області». В межах акції планують також проведення обласного конкурсу на кращого учасника проекту «Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині» серед підприємств-товаровиробників області та підприємств торгівлі і послуг області», – поінформували також в облдержадміністрації.

Представник ТзОВ «Альянс Маркет» (мережі «Арсен») Микола Власюк наголосив: «Наша мережа бере участь в акції уже вдруге. Місцеві товаровиробники представлені майже півсотнею товарів. Як показує досвід місцевий покупець охоче купує товари, що вироблені у регіоні, де він мешкає, тож ми розраховуємо на успіх акції».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини