На Львівщині ремонтують мости на автомобільній дорозі «Турка – Лопушанка»

17:21 24 червня 2024 р.

Фото до новини

Автомобільна дорога О141901 Турка – Лопушанка є під'їзним шляхом до перспективного пункту пропуску «Лопушанка – Міхновець».

Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

Роботи виконуються в межах капітального ремонту  автомобільної дороги загального користування місцевого значення О141901 Турка – Лопушанка  на ділянці км 4+100 – км 11+000.

Станом на сьогодні завершуємо ремонт чотирьох мостів на яких виконано комплекс робіт з влаштування накладних та перехідних плит, заходів з водовідведення, влаштовано тротуари, бар’єрне та перильне огородження  на проїзній частині влаштовано двошарове асфальтобетонне покриття.

«Також на двох мостах ведуться роботи з влаштування металевої гофрованої конструкції. Всі роботи з ремонту цих шести мостів плануємо завершити до листопада 2024 року», – повідомляє директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА Орест Шуліковський.

Читайте також: На Львівщині будують міст на автомобільній дорозі «Сокаль – Стоянів»

Нагадаємо, що ремонт автомобільної дороги місцевого значення О141901 Турка – Лопушанка  на ділянці км 4+100 – км 11+000 розпочали у 2021 році. Тоді провели ремонт проїзної частини протяжність 6,1 км між населеними пунктами м.Турка – с.Вовче.

У 2024 році роботи виконуються коштом перехідного залишку Державного дорожнього фонду. Це субвенція спеціального фонду державного бюджету, яка може буди використана тільки на ремонт доріг місцевого значення.

Нагадаємо, торік у Малехові відкрили відреконструйований міст.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів