На Львівщині ремонтують лікарні за кошти "Великого будівництва"

17:26 31 березня 2021 р.

Реконструйовані приймальні відділення у Червоноградській міській, Стрийській центральній районній та Дрогобицькій міській лікарні № 1 вже з 1-го квітня готові приймати пацієнтів. Завершено капітальний ремонт приймального відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv

У межах програми «Велике будівництво» завершено капітальний ремонт приймального відділення Львівської обласної клінічної лікарні, який включав:

- 3184 м2 асфальтного покриття від терапевтичного відділення до головного корпусу

- реорганізацію приймального відділення з облаштуванням лабораторії, довідкової, кімнат для переодягання та відпочинку лікарів, оглядових кімнат та палат з киснепроводами до кожного ліжка

- викладення «наливної» підлоги

- облаштування кабінетів для проведення УЗД та ехо серця

- реконструкцію підвальних приміщень

- закупівлю нових апаратів рентгенографії та УЗД

- заміну електопроводів, пожежної сигналізації, вентиляції та ін.

За рік лікарня обслуговує близько 33-х тис. пацієнтів. За словами генерального директора лікарні Михайли Гички, найбільш критичними були проведення благоустрою території та облаштування під’їздів для автомобілів швидкої допомоги.

КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» є однією із найстаріших та найбільших багатопрофільних лікарень в Україні, при якій діють Центр трансплантації органів, тканин та інших анатомічних матеріалів, Центр замісної ниркової терапії, Протиепілептичний центр та ін.

У рамках програми «Велике будівництво» до 01.04.2021 р. передбачена реалізація проєктів з покращення матеріально-технічної бази та ремонтів 8-ми опорних закладів охорони здоров’я Львівської області. На даний час вже завершено роботи у Новояворівській районній лікарні, у Львівській лікарні швидкої медичної допомоги , 8-й міській лікарні м. Львова, Львівській обласній клінічній лікарні. Реконструйовані приймальні відділення у Червоноградській міській, Стрийській центральній районній та Дрогобицькій міській лікарні № 1 вже з 1-го квітня готові приймати пацієнтів.

«Усі 8 об’єктів завершені до квітня, як і було задекларовано. Це закупівля нових апаратів УЗД, КТ та рентгенографів, це капітальні ремонти з заміною електрики та обладнання, це облаштування нових лабораторій та оглядових кімнат. Реалізація програми «Велике будівництво» у сфері медицини забезпечить найпотрібніше – комфортні та якісні умови роботи лікарів та обслуговування пацієнтів», - сказав заступник голови ЛОДА Іван Собко.

«Велике будівництво» - програма масштабної розбудови якісної інфраструктури України, яка передбачає спорудження доріг, шкіл, дитячих садків, центрів медичної допомоги та стадіонів. Програма ініційована Президентом України Володимиром Зеленським у 2020 р. Цьогоріч у пріоритеті Програми також розвиток мережі приміських експресів та швидкісних потягів між найбільшими містами України.

 

dailylviv.com

До теми

16:07 14 квітня 2021 р.

У мерії повідомили, коли зупинять опалення львівських будинків (відео)

У Львові триває опалювальний сезон 2020-2021 р. Як розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, питання завершення опалювального сезону розглядатимуть у понеділок, 19 квітня, однак все буде залежати від температури зовнішнього повітря.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу