На Львівщині реалізовуватимуть проект підвищення енергоефективності

15:10 11 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА реалізовуватиме в межах секторальної бюджетної підтримки ЄС проект «Інформаційно-аналітична підтримка підвищення енергоефективності та інвестиційно-інноваційного розвитку господарського комплексу Львівської області».

Про це повідомили в понеділок, 11 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Метою проекту є створення умов для інвестиційно-інноваційного розвитку господарського комплексу Львівської області шляхом проведення досліджень та розробленняінформаційно-аналітичної системи підтримки підвищення регіональної енергоефективності. В межах проекту заплановано провести статистичні спостереження споживання паливно-енергетичних ресурсів, енергоефективності основних видів економічної діяльності та визначення регіональних енергетичних балансів та розробити методичні матеріали - посібник «Підвищення регіональної енергоефективності та підтримка інвестиційно-інноваційного розвитку».

«У зв’язку з цим, департамент оголошує конкурс щодо відбору експертів для формування робочої групи з управління проектом.  Проект дасть можливість налагодити системну співпрацю державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ, науковців та громадськості у напрямку підвищення енергоефективності. Заява і документи подаються в департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження за адресою 79008, Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінет №442», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу