На Львівщині прокуратура змусила підприємство виплатити 2,6 млн. заборгованої зарплати

16:46 25 червня 2014 р.


Фото: goloskarpat.info

Про це повідомляє в середу прес-служба цієї установи.

Прес-служба прокуратури Львівської області інформує сьогодні, 25 червня, в повідомленні «За втручання прокуратури працівникам ВАТ «Жидачівський ЦПК» виплачено 2,6 млн. заборгованої заробітної плати»:

«Прокуратурою Жидачівського району систематично проводяться перевірки щодо додержання законодавства про оплату праці. Відтак, у лютому та в травні поточного року прокуратурою району при здійсненні правозахисної функції у сфері погашення заборгованості із заробітної плати проведено перевірки на ВАТ «Жидачівський ЦПК» та виявлено непоодинокі порушення вимог чинного законодавства у сфері оплати праці.

З огляду на це, з вимогою їх усунення прокуратурою району внесено два акти реагування. За наслідками їх розгляду найманим працівникам підприємства виплачена прострочена заборгованість з виплати заробітної плати на суму майже 2 млн. 640 тис.грн».

dailylviv.com

До теми

23:44 29 липня 2021 р.

На Львівщині вирахували, скільки громади отримають додаткових грошей від продажу пального

Державна податкова служба опублікувала інформацію щодо обсягів реалізації пального в розрізі населених пунктів України у січні-червні цього року. Враховуючи ці показники департамент фінансів Львівської ОДА розрахував можливу частку надходжень акцизного податку Львівщини у другому півріччі цього року.

Рубрика: Економіка

21:13 29 липня 2021 р.

Повідомили найбільші і найменші зарплати на Львівщині

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у червні цього року становила 12903 грн, що у 2,2 раза вище від рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн). Про це повідомили у головному управлінні статистики Львівської області.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу