На Львівщині пройде Міжнародний економічний форум

15:15 18 липня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «1-2 листопада на Львівщині відбудеться масштабна економічна подія Західної України – Міжнародний економічний форум».

Про це повідомили в середу в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Цьогоріч на Міжнародному економічному форумі очікують участь у заході представників дипломатичних та бізнес-делегацій з понад 100 країн світу. Про це йшлося сьогодні, 18 липня, під час організаційної наради з підготовки проведення Форуму у Львівській ОДА». 

«Заплановано, що у перший день форуму на «Арені Львів» відбудуться заходи, які включатимуть чотири пленарні засідання. Відтак порушать питання реалізації сучасної промислової та монетарної політики, експортні можливості Львівщини, високотехнологічні інвестиції», – поінформували також в облдержадміністрації.

«На другий день форуму проведуть тематичні заходи у сферах агропромислового розвитку, промисловості, туризму, дорожнього господарства, міжнародного співробітництва та енергозбереження. Торік XVIІ Міжнародний економічний форум відвідали понад тисячу учасників, серед яких представники бізнесових кіл України, ділових асоціацій, дипломатичних і фінансових установ, науковці, іноземні делегації», – повідомили також в облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини