На Львівщині продали на аукціонах права оренди 10 ділянок сільгоспземель

14:00 2 вересня 2016 р.

Ціна продажу права оренди перевищила у 2,2 рази стартову ціну (153,4 тисячі гривень) й становить 340,5 тисячі гривень на рік.

Під час земельних аукціонів, які відбулися на Львівщині 26 та 31 серпня, продали право оренди 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів загальною площею 154,2 га. Ціна продажу права оренди перевищила у 2,2 рази стартову ціну (153,4 тис гривень) й становить 340,5 тисячі гривень на рік. Переможці торгів сплачуватимуть ці кошти до бюджетів місцевих рад.
Начальник Львівського обласного управління Андрій Кавецький наголосив, що найбільша динаміка вартості була зафіксована на земельну ділянку розташовану на території Сихівської сільської ради Стрийського району. Ціна річної оренди цієї земельної ділянки зросла від встановлених 8% до 54,2% від нормативної грошової оцінки землі. Орендар щорічно сплачуватиме до бюджету сільради 118 тисячі гривень.

За словами Андрія Кавецького, від початку року на земельних аукціонах, організованих фахівцями Держгеокадастру Львівщини, реалізували право оренди 103 земельних ділянок державної власності за межами населених пунктів загальною площею 1882,7 га  (терміном на сім років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва). Загальний розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 5,3 млн гривень.
Андрій Кавецького також запевнив: «Завдяки проведенню аукціонів з продажу права оренди земель маємо здорову, добросовісну конкуренцію, значні додаткові надходження до місцевих бюджетів, що особливо важливо для проведення децентралізації, розвитку місцевих громад».
Наступні земельні торги з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту землевпорядною службою Львівщини заплановано провести 8 вересня цього року. Детальніше ознайомитися із запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.
Про це повідомили сьогодні, 2 вересня, в прес-службі  Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:21 20 квітня 2021 р.

56% українських заробітчан налаштовані купити житло в Польщі: у яких містах

Упродовж першого кварталу 2021 року понад 55,5 відсотків опитаних українських заробітчан заявили про бажання придбати житло у Польщі. У 2020 році таких людей було 34 відсотки. Ця ситуація пов'язана з посиленням інтеграційних процесів між громадянами України та Польщі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу