На Львівщині погашено 118,6 млн. гривень зарплатних боргів

18:40 13 січня 2017 р.

Завдяки вирішенню колективних трудових спорів та конфліктних ситуацій на підприємствах, установах та організаціях Львівщини торік вдалося погасити 118,6 млн. гривень боргу з виплати зарплати.

Такі підсумки діяльності оприлюднило обласне відділення Національної служби посередництва і примирення. Зокрема, у 2016-му Нацслужба, у взаємодії зі Львівською ОДА, посприяла вирішенню 22-х колективних трудових спорів, безпосередню участь у яких взяли 11047 найманих працівників із 49-ти підприємств, установ та організацій області.

За цей період також вдалось запобігти виникненню колективних трудових спорів із 12-ти конфліктних ситуацій, учасниками яких стали 15982 наймані працівники 19-ти суб'єктів господарювання. Начальник обласного відділення Нацслужби Анна Оршак зазначила: «Заборгованість із заробітної плати та порушення термінів виплати поточної заробітної плати залишається однією з основних, найбільш поширених причин виникнення колективних трудових спорів, конфліктних ситуацій та протестів найманих працівників, У більшості конфліктів наймані працівники також вимагають збереження існуючих соціально-економічних умов праці та робочих місць, виплати доплат та надбавок, укладення та виконання колективних договорів, забезпечення виконання законодавства про охорону праці».

За словами Анни Оршак, найбільш складними для розгляду були колективні трудові спори у ДП «Львіввугілля», закладах освіти Нового Роздолу, ПАТ «Миколаївцемент», ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат», закладах охорони здоров'я міст Дрогобича та Стебника, Дрогобицькому професійному політехнічному ліцеї, ЛКП «Львівелектротранс». Зокрема, до участі у вирішенні конфліктів залучались органи влади, профспілки та контролюючі органи.

Про це повідомили сьогодні, 13 січня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:02 28 січня 2021 р.

У Червонограді за 1 млн 800 тис грн відкрили навчально-практичний центр для підготовки електрогазозварників

Навчально-практичний центр технології зварювальних робіт, який сьогодні відкрили, забезпечить підготовку висококваліфікованих працівників з професій «Електрозварник ручного зварювання» та «Електрогазозварник».

Рубрика: Економіка

17:54 28 січня 2021 р.

Українцям дозволять купувати в зарубіжних інтернет-магазинах без оподаткування

В Україні хочуть дозволити замовлення з зарубіжних інтернет-магазинів до 150 євро без оподаткування. Верховна рада схвалила відповідний законопроект №4278 за основу.

Рубрика: Економіка

13:43 28 січня 2021 р.

Приватні компанії відмовляють споживачам: не можуть забезпечити ціну, яка була озвучена державою,- голова асоціації

Рішення уряду встановити граничну роздрібну ціну на природний газ для населення на рівні 6,99 гривні за кубічний метр є неринковим і економічно необґрунтованим.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу